حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ 11 صفر 1443 Saturday, 18 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
مسئول نمایندگی ولی فقیه استان قزوین:

خدا محوری و خدمت به خلق از ابعاد اصلی مکتب شهید سلیمانی

شناسه : 11613 13 دی 1399 - 10:55 277 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجت الاسلام علی معبودی ضمن تأکید بر ضرورت معرفی شهید سلیمانی به جهانیان گفت: طبق فرمایش رهبر انقلاب شهید سلیمانی یک مکتب فراگیر سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و راهبردی می باشد. حجت الاسلام علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین در مراسم بزرگداشت به مناسبت سالگرد شهید سلیمانی و شهدای مقاومت تأکید کرد: […]

پ
پ

حجت الاسلام علی معبودی ضمن تأکید بر ضرورت معرفی شهید سلیمانی به جهانیان گفت: طبق فرمایش رهبر انقلاب شهید سلیمانی یک مکتب فراگیر سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و راهبردی می باشد.

حجت الاسلام علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین در مراسم بزرگداشت به مناسبت سالگرد شهید سلیمانی و شهدای مقاومت تأکید کرد: طبق فرمایش رهبر انقلاب شهید سلیمانی یک مکتب فراگیر سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و راهبردی می باشد.

وی در ادامه با اشاره به این نکته که خدا محوری از ابعاد اصلی مکتب حاج قاسم است گفت: خدمت به خلق هم یک مدل عبادت است، در نتیجه خدمت به خلق از دیگر ابعاد مکتب سردار سلیمانی می‌باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه قزوین در پایان اظهار داشت: شهید سلیمانی نماد استکبار ستیزی‌ست و باید خدمات ایشان در ابعاد مختلف برای مردم به ویژه نسل جدید تبیین و مشخص شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.