حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

دشمنان برای از بین بردن عفت در زنان ایرانی طرح و برنامه دارد

شناسه : 11783 17 دی 1399 - 9:44 173 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

استاد حوزه علمیه، برنامه دشمنان را برای از بین بردن غیرت در کشور، بی حیایی زنان دانست و بیان کرد: کشور بدون غیرت، کشوری است که مد نظر دشمنان است و ما تکلیف داریم که در این مسیر در میان مردم بصیرت افزایی کنیم. محسن قافی، در نشست بصیرتی با موضوع «بصیرت فاطمی»، در میان طلاب […]

پ
پ

استاد حوزه علمیه، برنامه دشمنان را برای از بین بردن غیرت در کشور، بی حیایی زنان دانست و بیان کرد: کشور بدون غیرت، کشوری است که مد نظر دشمنان است و ما تکلیف داریم که در این مسیر در میان مردم بصیرت افزایی کنیم.

محسن قافی، در نشست بصیرتی با موضوع «بصیرت فاطمی»، در میان طلاب حوزه علمیه فاطمه الزهرا (س) نایین بیان کرد: خداوند متعال در قرآن کریم در مورد بصیرت بیان می‌کند: انسان‌های متقی وقتی که سخنان شیطان به سمتشان می‌آید، متوجه و متذکر می‌شوند و سخنان ناسره را از سره تشخیص می دهند.

وی با بیان اینکه اگر توان تمییز سره از ناسره را نداریم بایستی گوشمان را به افرادی که دارای بصیرت هستند بسپاریم، اضافه کرد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند: بصیرت، فتنه را نابود می‌کند و برنامه های دشمنان را برهم می‌زند، در جامعه ما به‌خاطر بصیرت فاطمی و حسینی، این برنامه‌ها برچیده شد و سرچشمه این بصیرت از همان مجالس حسینی و فاطمی نشأت می‌گیرد.

قافی اظهار داشت:  دشمنان در میدان جنگ نرم بسیار فعالیت می‌کنند تا بصیرت را از بین ما برچیدند، برای مثال در مسئله حیا و حجاب زنان جامعه بسیار فعالیت می کنند تا حجاب را از زنان بگیرد، چون از حجاب زنان ضربه محکمی خورده اند.

وی برنامه دشمنان را برای از بین بردن غیرت در کشور، بی حیایی زنان دانست و بیان کرد: کشور بدون غیرت، کشوری است که مد نظر دشمنان است و ما تکلیف داریم که در این مسیر در میان مردم بصیرت افزایی کنیم.

قافی خاطر نشان کرد: حرکت مثبت کشور، محتاج پیشرفت علم است و حجاب منافاتی با حرکت علمی کشور ندارد؛ نکته‌ای که رهبری بر آن تاکید دارند، مبحث فرزندآوری است، برنامه دشمنان این است که جوانان کشور ما کاهش پیدا کند، به همین علت دختران را به سوی تحصیل در شغل های کاذب می فرستد و آنها را از هنر مادری محروم می‌کند.

وی در پایان گفت: بصیرت فاطمی این است که در زمینه فرزندآوری فعالیت و تبلیغ شود؛ دشمنان ما می دانند که در دامان زنان ایرانی سربازانی مانند حاج قاسم ها، حججی ها و … تربیت می شوند، در نتیجه همه سعی خود را می کنند تا مسئله فرزندآوری کاهش یابد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.