حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ 11 صفر 1443 Saturday, 18 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
آیت الله علوی گرگانی:

درصد بالای وام ها کمر مردم را شکسته است

شناسه : 11550 11 دی 1399 - 13:21 478 بازدید ارسال توسط : منبع : ابنا

آیت الله علوی گرگانی ضمن تقدر از رئیس قوه قضائیه گفت: رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است. آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان دردیدار با رئیس‌ کل دادگستری و دادستان استان قم با تشکر از آیت الله رئیسی به خاطر ورود در موضوع مهریه گفت: موضوع […]

پ
پ

آیت الله علوی گرگانی ضمن تقدر از رئیس قوه قضائیه گفت: رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است.

آیت الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان دردیدار با رئیس‌ کل دادگستری و دادستان استان قم با تشکر از آیت الله رئیسی به خاطر ورود در موضوع مهریه گفت: موضوع رباخواری و نزول در کشور و درصدهای بالای وام‌ها کمر مردم را شکسته است، مردم به ما نامه‌هایی می‌زنند و درخواست کمک دارند. از شما می‌خواهیم که به آیت‌الله رئیسی بگویید در این زمینه ورود پیدا کنند.

وی با اشاره به ضرورت رفع اخذ جریمه دیرکرد از مردم تصریح کرد: این کار کوجب مشکلات زیادی برای مردم شده است، برخی از مردم نسبت به پرداخت دیرکرد وام با مشکلاتی مواجه هستند که باید به آن‌ها فرصت داده شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.