حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

جلسه مجموعه مدیریت داخلی حوزه علمیه فخریه مروی با تولیت معظم

شناسه : 11172 03 دی 1399 - 12:54 433 بازدید ارسال توسط :

مجموعه مدیریت داخلی حوزه علمیه فخریه مروی در روز ۱ دی ماه ۹۹ با حضرت آیت الله تحریری تولیت معظم حوزه مروی دیدار و به ارائه گزارش و بیان دغدغه ها و مسائل آموزشی و تربیتی پرداختند. در این جلسه که در دفتر تولیت برگزار شد جناب حجت الاسلام تیموری مدیر محترم داخلی حوزه مروی […]

پ
پ

مجموعه مدیریت داخلی حوزه علمیه فخریه مروی در روز ۱ دی ماه ۹۹ با حضرت آیت الله تحریری تولیت معظم حوزه مروی دیدار و به ارائه گزارش و بیان دغدغه ها و مسائل آموزشی و تربیتی پرداختند.

در این جلسه که در دفتر تولیت برگزار شد جناب حجت الاسلام تیموری مدیر محترم داخلی حوزه مروی ضمن تقدیر و تشکر از تولیت معظم به جهت حمایت ها و رهنمود ها، به ارائه گزارش از فعالیت های مدیریتی به شرح مسائل جاری و دغدغه های طلاب و مجموعه مدیریتی پرداختند.

در ادامه، مسئولین پایه هر یک به ارائه گزارش از عملکرد خود برنامه های اجرایی و شرح وضعیت طلاب پرداختند و ضمن تشکر از تولیت محترم، دغدغه ها، نظرات و انتقادات خود نسبت به مسائل مختلف آموزشی و تهذیبی را ارائه کردند.

در پایان پس از بیانات آیت الله تحریریدام عزه و نصایح و رهنمود های ایشان، معاونت های محترم مدیریت داخلی و در آخر مدیر کل محترم حوزه مروی حجت الاسلام عبدالهی به بیان نقطه نظرات و شرح مطالبی پرداختند.

.

مطالب مرتبط:

تصاویر جلسه مجموعه مدیریت داخلی حوزه علمیه فخریه مروی با تولیت معظم ۱۳۹۹/۱۰/۰۱

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.