حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ 26 ذو الحجة 1442 Wednesday, 4 August , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2019×

دومین نشست از سلسله نشست‌های حماسه حضور _ مسئله اصلی ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

شناسه : 14171 12 خرداد 1400 - 20:30 60 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، دومین نشست از سلسله نشست‌های حماسه حضور با موضوع “مسئله‌ی اصلی” در حوزه علمیه فخریه مروی برگزار شد. در این نشست که با حضور اساتید و طلّاب حوزه علمیه فخریه مروی، در مسجد جنوبی سپهسالار قدیم برگزار شد “حجت الاسلام و المسلمین سیّد عباس نبوی” […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، دومین نشست از سلسله نشست‌های حماسه حضور با موضوع “مسئله‌ی اصلی” در حوزه علمیه فخریه مروی برگزار شد.

در این نشست که با حضور اساتید و طلّاب حوزه علمیه فخریه مروی، در مسجد جنوبی سپهسالار قدیم برگزار شد “حجت الاسلام و المسلمین سیّد عباس نبوی” به سخنرانی پیرامون مسئله‌‌ی اصلی انتخابات پرداخت.

وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه انتخابات، سرنوشت کشور را رقم می زند خاطرنشان کرد: اگر مردم در انتخابات شرکت نکنند یا اگر انتخاب نادرست داشته باشند مسیر جامعه بطور کلّی تغییر می‌کند و از حرکت به سمت اهداف و آرمان‌هایی که مورد تأکید مرحوم امام خمینی بوده و رهبر معظّم انقلاب هم بارها به آن اشاره کرده‌اند منحرف می‌شود.

.

مطالب مرتبط:

صوت کامل دومین نشست از سلسله نشست‌های حماسه حضور _ مسئله اصلی ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.