حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×
آیت الله مکارم شیرازی:

تعلیم عقاید شیعه از کودکی لازم است

شناسه : 12005 19 بهمن 1399 - 14:12 192 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

آیت الله مکارم شیرازی در دیدار با رئیس شیعیان آفریقا ضمن تأکید بر ضرورت ارتباط قوی بین شیعیان آفریقا تأکید کرد: اتحاد شیعیان باید بین خودشان و اهل سنت هر روز پیشرفت کند و بیشتر شود. آیت الله مکارم شیرازی بر ضرورت ارتباط شیعیان آفریقا با اهل سنت، دیگر شیعیان و دیگر کشور ها تأکید […]

پ
پ

آیت الله مکارم شیرازی در دیدار با رئیس شیعیان آفریقا ضمن تأکید بر ضرورت ارتباط قوی بین شیعیان آفریقا تأکید کرد: اتحاد شیعیان باید بین خودشان و اهل سنت هر روز پیشرفت کند و بیشتر شود.

آیت الله مکارم شیرازی بر ضرورت ارتباط شیعیان آفریقا با اهل سنت، دیگر شیعیان و دیگر کشور ها تأکید کردند.

وی در ادامه ضمن تصریح بر آموزش نسل شیعه گفت: عقاید شیعه، عقایدی است که از ائمه معصومین(ع) به دست ما رسیده و لازم است از دوران کودکی به فرزندان آموزش داده شود.

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد: دنیای امروز از مذاهب مادی گرا خسته شده است و به دنبال این است که مذهبی روحانیت و بعد معنوی آن ها را سیراب کند که شیعه می تواند این کار را انجام دهد.

وی اظهار داشت: تبلیغ طبق روایات ما به غیر از زبان و با عمل انجام شود و این مهم با درستکاری امانت و صداقت شیعیان در کارهایشان صورت می گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.