حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×
نماینده ولی فقیه در ایلام:

صبوری و جدیت خصلت مردم ایران/ بایدن یا ترامپ فرقی در سیاست‌های کلی ندارند

شناسه : 11061 07 دی 1399 - 3:36 65 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در ایلام: سوء تدبیر ازدلایل اصلی مشکلات معیشتی و اقتصادی است. حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار بیان کرد: بر اساس روایات انسان باید همواره زندگی و معاش خود را تدبیر کند و هیچ وقت به نحوی عمل نکند که مبتلا به فقر و بدبختی شود. یک مدیر بزرگ […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در ایلام: سوء تدبیر ازدلایل اصلی مشکلات معیشتی و اقتصادی است.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار بیان کرد: بر اساس روایات انسان باید همواره زندگی و معاش خود را تدبیر کند و هیچ وقت به نحوی عمل نکند که مبتلا به فقر و بدبختی شود. یک مدیر بزرگ هم باید افراد متعهد و متخصص را برای مدیریت بخش های مختلف انتخاب کرده و از انتخاب افراد ضعیف پرهیز کند.

وی ضمن بیان ضرورت انتخاب اندیشمندانه توسط مردم گفت: این که ما شخصی را انتخاب می کنیم و در میانه راه از انتخاب خود پشیمان می شویم نشان می‌دهد که ما در انتخاب خود تدبیر و توجه لازم را نداشتیم.

نماینده ولی فقیه در ایلام درباره انتقام از دشمنان گفت: انتقام خون حاج قاسم هنوز گرفته نشده و نظام به دنبال انتقام است؛ ویژگی مردم ایران این است که صبور و جدی‌اند و در زمان و مکان مناسب ضربه اساسی را به دشمن وارد می‌کنند.

وی درانتهای صحبت ضمن انتقاد از تفکری که همیشه به دنبال مذاکره با دشمن است تصریح کرد: مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود. همه مسؤولان باید بدانند سیاست کلی آمریکا عوض نشده و بایدن هم همان راه ترامپ را در پیش خواهد گرفت؛ ما نباید منتظر باشیم تا دشمن برای ما کاری کند، بلکه باید سعی در خنثی سازی تحریم های دشمن به وسیله قوی تر شدن داشته باشیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.