حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ 12 ربيع أول 1443 Monday, 18 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

رسانه‌ها اجرای بیانیه رهبری در مورد گام دوم انقلاب را از مسئولان مربوطه مطالبه و پیگیری کنند

شناسه : 11996 19 بهمن 1399 - 12:49 174 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

استاد حوزه علمیه قزوین بیان کرد: رسانه‌ها اجرای بیانیه رهبری در مورد گام دوم انقلاب را از مسئولان مربوطه مطالبه و پیگیری کنندد، زیرا که اگر بیانیه گام دوم انقلاب، در کشور اجرایی شود، معضلات هم حل و فصل خواهد شد. حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی فاطمیان، در دیدار ائمه جماعات شهر اقبالیه عنوان […]

پ
پ

استاد حوزه علمیه قزوین بیان کرد: رسانه‌ها اجرای بیانیه رهبری در مورد گام دوم انقلاب را از مسئولان مربوطه مطالبه و پیگیری کنندد، زیرا که اگر بیانیه گام دوم انقلاب، در کشور اجرایی شود، معضلات هم حل و فصل خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی فاطمیان، در دیدار ائمه جماعات شهر اقبالیه عنوان کرد: امروزه ما کشوری مقتدر هستیم و می‌بایست به سوی خودسازی،  جامعه سازی و تمدن سازی حرکت کنیم.

استاد حوزه علمیه قزوین اظهار داشت: رسانه‌ها اجرای بیانیه رهبری در مورد گام دوم انقلاب را از مسئولان مربوطه مطالبه و پیگیری کنند، زیراکه اگر بیانیه گام دوم انقلاب، در کشور اجرایی شود، معضلات هم حل و فصل خواهد شد.

امام جمعه شهر اقبالیه افزود: مقابله با فساد در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مورد اشاره و تأکید بوده و می‌بایست با شدت از سمت مسئولان امر، پیگیری و اجرایی شود.

حجت الاسلام و المسلمین فاطمیان اضافه کرد: رهبری به مسئله اقتصاد نیز توجه بسزایی دارند؛ چراکه جامعه‌ای می‌تواند قوی باشد و تحت سیطره دیگران نرود که اقتصاد آن قوی باشد.

استاد حوزه علمیه قزوین در پایان خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب از مدیران، مسئولان و افراد کشور توقع دارند که بیانیه گام دوم انقلاب را با دقت لازم مطالعه  کنند؛ باید گفت که اجرای این دستورات می‌تواند مردم جامعه را به نقش شایسته‌ای که در شأن آنها است، برساند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.