حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

تروریسم همچنان توسط قدرت های شرور حمایت می شود

شناسه : 12394 17 فروردین 1400 - 15:08 187 بازدید ارسال توسط :

هیئتی از پارلمان اروپا و شماری از مشاوران، پژوهشگران و سیاستمداران با آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف دیدار کردند. هیئتی از پارلمان اروپا و شماری از مشاوران، پژوهشگران و سیاستمداران با آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف دیدار کردند. آیت الله نجفی از موضع گیری ها در مخالفت با سیاست […]

پ
پ

هیئتی از پارلمان اروپا و شماری از مشاوران، پژوهشگران و سیاستمداران با آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف دیدار کردند.

هیئتی از پارلمان اروپا و شماری از مشاوران، پژوهشگران و سیاستمداران با آیت الله بشیر نجفی از مراجع نجف اشرف دیدار کردند.

آیت الله نجفی از موضع گیری ها در مخالفت با سیاست دخالت در عراق، به ویژه اشغالگری در عراق و تصرف ثروت های آن استقبال کردند و از اعضای اتحادیه اروپا خواستند از ملت های ستم دیده و مظلوم از جمله عراق، سوریه و یمن حمایت کنند.

تروریسم همچنان توسط قدرت های شرور حمایت می شود

ایشان با اشاره به اینکه نجف اشرف در کنار فرزندان عراق، تروریسم (القاعده و داعش) را از بین برده و بیرون رانده است، افزودند: تروریسم همچنان توسط قدرت های شرور حمایت می شود و باقی است.

معظم له با بیان اینکه وجود تروریسم اهانت به اسلام است، تصریح کردند: مشکل تروریسم این است که شعار اسلام سر می دهد، در حالی که اسلام دینِ محبت، برادری، صلح، دوری از افراطی گری و الحاد است.

لزوم موضع گیری کارآمد در مبارزه با تروریسم و جلوگیری از گسترش سلاح

این مرجع تقلید شیعه، اتحادیه اروپا را به اتخاذ موضع گیری های کارآمد در مبارزه با تروریسم و جلوگیری از گسترش سلاح و ابزار کشتار جمعی و ویرانی دعوت کردند و این سلاح را عامل اصلی مصیبت ملت ها دانستند و از آنان خواستند راه را بر سیاستمدارانی که در مسیر گسترش ویرانی تلاش می کنند، ببندند.

هیئت پارلمان اروپا نیز از استقبال گرم آیت الله نجفی تشکر کرد و گفت: به نجف اشرف آمدیم تا از مرجعیت بیاموزیم و وظایف پارلمان اروپا در قبال عراق و ملت های منطقه را بدانیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.