حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

راه شهدا را تا تحقق آرمان های عادلانه ادامه خواهیم داد

شناسه : 10693 27 آذر 1399 - 10:29 117 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

علمای بحرین به مناسبت روز شهید گفتند: ما در راه شهدا باقی خواهیم ماند و تا تحقق مطالبات عادلانه سیاسی و باز پس گیری حقوق سلب شده ملّت این راه را ادامه می دهیم. علمای بحرین با ارسال بیانیه ای به مناسبت روز شهدای بحرین بیان کردند: در روز عید شهدا، روحیه جانفشانی به آغوش […]

پ
پ

علمای بحرین به مناسبت روز شهید گفتند: ما در راه شهدا باقی خواهیم ماند و تا تحقق مطالبات عادلانه سیاسی و باز پس گیری حقوق سلب شده ملّت این راه را ادامه می دهیم.

علمای بحرین با ارسال بیانیه ای به مناسبت روز شهدای بحرین بیان کردند: در روز عید شهدا، روحیه جانفشانی به آغوش وطن باز می گردد، همت ها بر انگیخته می شود و ملت عزّتمند بحرین عهد و پیمانی که ده سال پیش بسته اند، یاد آور و زنده می کنند و هر چقدر که زمان طولانی شود تا تحقق مطالبات هرگز تسلیم نخواهند شد و این عهد و پیمان با خون و اراده ملت وفادار و پایدار بحرین مُهر شده است.

صبر و پایداری ملت بزرگ ما به پیروزی قطعی منتهی خواهد شد

علمای بحرین اظار کردند: ای شهدای بحرین به شما بشارت می دهیم که به مدد خداوند این مسیر تا رسیدن به اهداف شما ادامه خواهد داشت و پایداری ملت بزرگ ما به پیروزی قطعی منتهی خواهد شد.

ما به مسائل عادلانه خصوصا مسئله فلسطین وفادار باقی می مانیم

علمای بحرین بار دیگر با شهدا تجدید عهد کرده و تصریح کردند: ما به وطن و هویت، گرایش و امت اسلامی و مسائل عادلانن خصوصا قضیه فلسطین وفادار باقی می مانیم و عادی سازی خیانت آمیز روابط با دشمن صهیونیستی دلیلی بر جدایی دولت ها در کشور های اسلامی از اراده مردمی است و فاجعه هایی که بر سر ملت ها می آید، منتهی به نابودی حاضر و آینده می شود و کنترل امت را در دست دشمنان قرار داده و منافع کشور های عربی و اسلامی را مورد تهدید قرار می دهد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.