حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1945×

دهه فجر زمان تبیین دستاوردها و خدمات انقلاب اسلامی است

شناسه : 11805 17 دی 1399 - 15:28 104 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

نماینده ولی فقیه در کاشان دهه فجر را زمانی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: گرچه کرونا محدودیت هایی برای تشکیل مراسم دهه فجر به‌وجود آورده است، لکن نباید این محدودیت ها از تبیین خدمات انقلاب اسلامی جلوگیری کند. آیت الله عباسعلی سلیمانی، در دیدار اعضای ستاد دهه فجر کاشان به رسالت […]

پ
پ

نماینده ولی فقیه در کاشان دهه فجر را زمانی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: گرچه کرونا محدودیت هایی برای تشکیل مراسم دهه فجر به‌وجود آورده است، لکن نباید این محدودیت ها از تبیین خدمات انقلاب اسلامی جلوگیری کند.

آیت الله عباسعلی سلیمانی، در دیدار اعضای ستاد دهه فجر کاشان به رسالت مسئولان در بیان دستاوردهای کشور اشاره کرد و اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در طی ۴۰ سال، در دهه فجر برای مردم تبیین شود.

نماینده ولی فقیه در کاشان، دهه فجر را زمان مناسبی برای معرفی خدمات انقلاب اسلامی دانست و خواستار تشکیل مراسم دهه فجر به‌گونه مردم محور و با رعایت دستور العمل‌های بهداشتی شد و عنوان کرد: ستادهای دهه فجر نباید در انتظار دستگاه های دولتی در برگزاری جشن های دهه فجر نباشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری، دهه فجر را دهه نمایشگاه مجموعه دستاورد‌های چهل ساله جهموری اسلامی دانست و افزود: ائمه جمعه، جایگاه رهبری در پیروزی انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

وی  با اشاره به تمایز حرکت‌های علمی و فناوری کشورمان با پیش از پیروزی انقلاب، خاطر نشان کرد: در حالی که پیش از انقلاب دانشگاهی در کاشان وجود نداشت، به برکت انقلاب اسلامی این شهرستان به یک منطقه علمی مبدل شده است.

آیت الله سلیمانی در پایان تصریح کرد: هرچند که کرونا محدودیت هایی برای تشکیل مراسم دهه فجر به‌وجود آورده است، لکن نباید این محدودیت‌ها از تبیین خدمات انقلاب اسلامی ایران جلو گیری کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.