حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×
معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی:

دستور رهبری در ممنوعیت واکسن آمریکایی همانند دستور میرزای شیرازی در قضیه تحریم تنباکو می‌باشد

شناسه : 12049 29 دی 1399 - 12:35 213 بازدید ارسال توسط : منبع : مهر

معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی: دستور رهبری بر منع ورود واکسن آمریکایی همانند حکم میرزای شیرازی دست استکبار و دلدادگان به استکبار را نمایان کرد. حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی ضمن اشاره به نمایان شدن برکات این دستور رهبری بعد از سال ها گفت: دستور رهبری بر منع ورود واکسن آمریکایی همانند حکم میرزای […]

پ
پ

معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی: دستور رهبری بر منع ورود واکسن آمریکایی همانند حکم میرزای شیرازی دست استکبار و دلدادگان به استکبار را نمایان کرد.

حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی ضمن اشاره به نمایان شدن برکات این دستور رهبری بعد از سال ها گفت: دستور رهبری بر منع ورود واکسن آمریکایی همانند حکم میرزای شیرازی دست استکبار و دلدادگان به استکبار را نمایان کرد.

وی در ادامه در بیان شباهت های این دو فتوا گفت: از وجوه مشترک بین این دو فتوا اهمیت سلامت مردم برای ولی جامعه و ناامیدی استکبار و استکبار پرستان از نفوذ در جامعه اسلامی است.

معاون راهبری استان‌ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به این نکته که این دستور باعث حمایت از تولید ملی نیز می شود گفت: هرچند رهبری گفتند واردات واکسن از جای مطمئن ایرادی ندارد لکن حمایت واقعی از تولید ملی نیازمند خودباوری است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.