حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

گرامیداشت ایام الله دهه فجر از مصادیق بارز تعظیم شعائر الهی است

شناسه : 11918 29 دی 1399 - 11:07 200 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

حجت الاسلام محمودی با اشاره به اهمیت ایام الله دهه فجر گفت: باید امسال طوری برنامه‌ریزی شود که هم گرامیداشت این ایام برقرار شود و هم نکات بهداشتی رعایت شود. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن انتقاد از عملکرد و تصمیم‌گیری‌ دوگانه ستاد کرونا تأکید کرد: گرامیداشت دهه فجر از مصادیق تعظیم شعائر […]

پ
پ

حجت الاسلام محمودی با اشاره به اهمیت ایام الله دهه فجر گفت: باید امسال طوری برنامه‌ریزی شود که هم گرامیداشت این ایام برقرار شود و هم نکات بهداشتی رعایت شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن انتقاد از عملکرد و تصمیم‌گیری‌ دوگانه ستاد کرونا تأکید کرد: گرامیداشت دهه فجر از مصادیق تعظیم شعائر الهی است و باید طوری برنامه‌ریزی شود هم گرامیداشت این ایام برقرار شود و هم نکات بهداشتی رعایت شود.

وی در ادامه از تمامی ادارات درخواست کرد که با توجه به ضرورت و اهمیت دهه فجر امسال برای برگزاری این مراسم برنامه ریزی دقیقی انجام شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمودی در ادامه ضمن بیان اهمیت دهه فجر امسال گفت: با توجه به انتخابات پیش رو و توطئه دشمنان باید توجه شود که مراسم ایام الله دهه فجر امسال به بهترین نحو برگزار شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.