حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

ارائه تفسیر قرآن کریم به روش داستانی، تاثیر و ماندگاری خوبی دارد

شناسه : 12014 20 بهمن 1399 - 12:55 185 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم پور بیان مفاهیم قرآن کریم به کودکان و نوجوانان را به روش های تفسیر قرآن کریم توضح داده و گفت: تفسیر قرآن کریم به روش داستانی، نه تنها برای مخاطب، جذاب می‌باشد، بلکه تاثیر و ماندگاری خوبی هم خواهد داشت. حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ابراهیم پور، در جلسه […]

پ
پ

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم پور بیان مفاهیم قرآن کریم به کودکان و نوجوانان را به روش های تفسیر قرآن کریم توضح داده و گفت: تفسیر قرآن کریم به روش داستانی، نه تنها برای مخاطب، جذاب می‌باشد، بلکه تاثیر و ماندگاری خوبی هم خواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ابراهیم پور، در جلسه ستاد تفسیر قرآن کریم شهر کاشان، در مسجد علی اکبر(علیه السلام) ، درخواست کرد که دوره مهارت های بیان تفسیر برای طلاب تشکیل شود.

وی با بیان اینکه تفسیر قرآن کریم بایستی برای مخاطب لذت بخش و جذاب باشد، افزود: مفسر قرآن کریم باییستی بتواند آیات شریفه قرآن را با زبان آسان و جذاب به مخاطب انتقال دهد.

این کارشناس حوزوی با تاکید بر تحقق روش داستانی با بهرگیری از متن قرآن کریم، اضافه کرد: تفسیر قرآن کریم به روش داستانی، نه تنها برای مخاطب، جذاب می‌باشد، بلکه تاثیر و ماندگاری خوبی هم خواهد داشت.

وی، بحث های قرآنی را به روز و جذاب دانسته و اظهار داشتند: بایستی از طلابی که در سطح بالایی با مسائل قرآنی آشنا هستند، به عنوان استادی بهره برد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم پور در پایان بر لزوم حضور مبلغین و سخنرانان و طلاب در دوره مهارت‌های تفسیر قرآن، خاطر نشان کرد: طلبه‌هایی که در دوره‌های مهارت‌های تفسیر قرآن کریم حضور پیدا می کنند، توانشان در سخنرانی افزایش پیدا می کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.