حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

شروع فعالیت گروه های جهادی آذربایجان شرقی با آغاز موج سوم کرونا

شناسه : 9563 26 آبان 1399 - 11:19 246 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام ذاکر قاسم زاده اظهار داشت: از ستاد حوزوی بحران تقاضا داریم جهت تأمین اقلام ضدعفونی، سم پاشی و لباس های بهداشتی طلبه های جهادی در بیمارستان ها، تدبیری اندیشیده شود. حجه الاسلام ذاکر قاسم بیان کرد: نشست های ستاد حوزوی بحران در استان به شکل منظم برگزار می گردد. وی در ادامه گفت: […]

پ
پ

حجه الاسلام ذاکر قاسم زاده اظهار داشت: از ستاد حوزوی بحران تقاضا داریم جهت تأمین اقلام ضدعفونی، سم پاشی و لباس های بهداشتی طلبه های جهادی در بیمارستان ها، تدبیری اندیشیده شود.

حجه الاسلام ذاکر قاسم بیان کرد: نشست های ستاد حوزوی بحران در استان به شکل منظم برگزار می گردد.

وی در ادامه گفت: طلبه های این استان در تولید ماسک، ضدعفونی سطح شهر و معابر و اماکن عمومی فعالیت های قابل توجهی کرده اند.

وی ابراز کرد: اقدامات گروه های جهادی استان آذربایجان شرقی با آغاز موج سوم کرونا، شروع شده است.

وی همچنین گفت: آمادگی حوزه علمیه استان را در کمک رسانی به دانشگاه علوم پزشکی این استان اعلام نموده ایم و نیز قرار بر این شده است دوره آموزشی مجازی در این خصوص نیز برگزار شود.

حجه الاسلام قاسم زاده تاکید کرد: از ستاد حوزوی بحران تقاضا داریم جهت تأمین اقلام ضدعفونی، سم پاشی و لباس های بهداشتی طلبه های جهادی در بیمارستان ها تدبیری اندیشیده شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.