حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

تنها حکومتی که در مقابل استکبار ایستادگی کرده کشور ایران است

شناسه : 11549 11 دی 1399 - 13:51 139 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجت‌الاسلام اشفاق وحیدی عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی، کشور ایران را به تنها حکومتی مبدل کرده است که در مقابل استکبار و تحریم‌های آنان ایستادگی کرده است. امام جمعه کانبرا در استرالیا طی مصاحبه با یک شبکه خبری اظهار داشت: حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای تنها رهبر منحصر بفرد در دنیای اسلام هستند. بصیرت سیاسی […]

پ
پ

حجت‌الاسلام اشفاق وحیدی عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی، کشور ایران را به تنها حکومتی مبدل کرده است که در مقابل استکبار و تحریم‌های آنان ایستادگی کرده است.

امام جمعه کانبرا در استرالیا طی مصاحبه با یک شبکه خبری اظهار داشت: حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای تنها رهبر منحصر بفرد در دنیای اسلام هستند. بصیرت سیاسی و خردمندی ایشان اسوه ی بی مثال برای تمامی رهبران مسلمانان است.

حجت‌الاسلام اشفاق وحیدی اضافه کرد: ایستادگی در در برار قدرت‌های استکباری و روحیه شجاعت از خصوصیات واضح رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد و نظام جمهوری اسلامی ایران را به تنها حکومتی مبدل کرده است که در مقابل استکبار و تحریم‌های آنان ایستادگی کرده است.

عضو شورای علمای شیعه پاکستان افزود: در نظام جمهوری اسلامی و طبق دیدگاه مقام معظم رهبری، خداوند تنها قدرت لا یتناهی است و می بایست تنها در برابر حاکمیت حقیقی یعنی پرودگار تعظیم کرد. 

وی اظهار داشت: امام خمینی(رحمه الله علیه) چهره اصلی دشمنان دنیای اسلام و مسلمین را ظاهر ساختند، به همین علت امروزه شاهد اتحاد قدرت‌های استکباری و ستیزه طلب بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران می باشیم.

حجت‌الاسلام اشفاق وحیدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در محکم‌ترین و با ثبات ترین وضعیت خویش قرار دارد و باید گفته شود که هر که با کشور ایران و انقلاب دربی افتد، برمی افتاد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: طولی نخواهد کشید که حاکمان سلطه، کفر و استبداد در هرکجای جهان نابود شده و حاکمان معتاد به تسلط و بدخوی در مقام محاسبه یعنی در محضر عدل الهی قرار خواهند گرفت و اگر پرچمی قرار باشد در جهان برافراشته بماند آن پرچم متعلق به اسلام و ملت‌های مظلوم می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.