حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

حضور طلاب بسیجی بناب در کنار کادر درمان

شناسه : 10330 15 آذر 1399 - 9:53 194 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مسؤول بسیج طلاب سپاه بناب از حضور طلبه های بسیجی در کنار کادر درمان و بیماران کرونایی بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان خبر داد. حجه الاسلام بایگان، مسؤول بسیج طلاب سپاه بناب، اهمیت موضوع تشکیل گروه‌ های جهادی طلاب و نیاز ارائه خدمت به بیماران و یاری رسانی به پرستاران را مسأله بسیار پر […]

پ
پ

مسؤول بسیج طلاب سپاه بناب از حضور طلبه های بسیجی در کنار کادر درمان و بیماران کرونایی بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان خبر داد.

حجه الاسلام بایگان، مسؤول بسیج طلاب سپاه بناب، اهمیت موضوع تشکیل گروه‌ های جهادی طلاب و نیاز ارائه خدمت به بیماران و یاری رسانی به پرستاران را مسأله بسیار پر اهمیت در شرایط امروز کرونایی برشمرد و خواستار تشکیل بیشتر گروه های جهادی بسیج طلاب برادر و خواهر شد.

حجه الاسلام بایگان اضافه کرد: با در نظر گرفتن بیانات رهبر معظم انقلاب، هیچ کدام از اقشار، اعم از مردم عادی و کادر درمان و طلاب و روحانیت و نیروهای مسلح، نباید در این اوضاع دشوار کرونایی کشور، کوتاهی کنیم؛ زیرا تکلیف انسانی و ذاتی ماست که به یاری یکدیگر شتاب کنیم تا بتوانیم از این اوضاع بحرانی بگذریم. زیرا اجر معنوی بسیاری در این امور نهفته است.

وی از حضور طلاب بسیجی در کنار کادر درمان و بیماران کرونایی بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد و اعلام کرد: ما طلبه های حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) بناب همیشه به ندای رهبری لبیک می گوییم و در کنار انقلاب و نظام اسلامی می مانیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.