حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

ضرورت خانه نشینی مبتلایان کرونا حتی پس از ترخیص از بیمارستان

شناسه : 9560 26 آبان 1399 - 6:06 228 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام فروغی، طلبه جهادگر فعال در قم اظهار داشت: جهت قطع زنجیره انتقال کرونا، بایستی با ارتباط گرفتن صمیمانه با بیماران کرونا، به آنها بگوییم که تلاش نمایند بعد از مرخص شدن از بیمارستان، همچنان در خانه استراحت کنند و با دیگران مرتبط نشوند. حجه الاسلام فروغی ابراز کرد: بایستی خدمت طلبه هایی که […]

پ
پ

حجه الاسلام فروغی، طلبه جهادگر فعال در قم اظهار داشت: جهت قطع زنجیره انتقال کرونا، بایستی با ارتباط گرفتن صمیمانه با بیماران کرونا، به آنها بگوییم که تلاش نمایند بعد از مرخص شدن از بیمارستان، همچنان در خانه استراحت کنند و با دیگران مرتبط نشوند.

حجه الاسلام فروغی ابراز کرد: بایستی خدمت طلبه هایی که قصد دارند وارد عرصه فعالیت جهادی در بیمارستان ها شوند، بگویم که جهت قطع زنجیره انتقال کرونا، بایستی با ارتباط گرفتن صمیمانه با بیماران کرونا، به آنها بگوییم که تلاش نمایند بعد از مرخص شدن از بیمارستان، همچنان در خانه استراحت کنند و با دیگران مرتبط نشوند.

وی اضافه کرد: طلبه باید به خوبی توان این را داشته باشد که به بیماران و پرسنل درمان روحیه بدهد.

وی تاکید کرد: با کارکنان بیمارستان ها با خوشرویی و مهربانی رفتار نماییم و در صورتی که این عزیزان به جهت خستگی زیادی که در این ایام دارند با ما و یا با بیماران تندی داشتند به آنها با مهربانی روحیه بدهیم.

وی تصریح کرد: از بیماران بخواهیم برای ما دعا نمایند و در کنار این دعا، امام زمان  را یاد کنند و جهت فرج ایشان، دست به دعا بردارند.

حجه الاسلام فروغی بیان کرد: این ایام فرصت مناسبی جهت انتشار معارف اهل بیت (علیهم السلام) و ایجاد ارتباط بین افراد آسیب دیده از کرونا و امام زمان (سلام الله علیه) می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.