حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

دکتر روحانی: آزمایش های روزانه بیماریابی به ۱۰۰هزار نفر می رسد

شناسه : 10398 15 آذر 1399 - 12:45 189 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حسن روحانی، رییس جمهور با تاکید بر اینکه «به امید واکسن نباید مراقبت ها کاهش یابد»، ابراز کرد: برای بیماریابی، بایستی تعداد آزمایش ها افزایش پیدا کند و بزودی به آزمایش روزانه یک صد هزار می رسیم. دکتر روحانی، ‌شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، با بیان اینکه اکنون ۷ شهرستان با وضعیت […]

پ
پ

حسن روحانی، رییس جمهور با تاکید بر اینکه «به امید واکسن نباید مراقبت ها کاهش یابد»، ابراز کرد: برای بیماریابی، بایستی تعداد آزمایش ها افزایش پیدا کند و بزودی به آزمایش روزانه یک صد هزار می رسیم.

دکتر روحانی، ‌شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، با بیان اینکه اکنون ۷ شهرستان با وضعیت قرمز شدید داریم که بایستی برای آنها اقدامات فوری صورت پذیرد، اظهار داشت: شرایط تهران نیز نارنجی اما لب مرز می باشد و برای اینکه بار دیگر شرایط قرمز نگردد، تمام مردم و نیروهای اجرایی باید سعی کنند تا دستورات و مقررات به خوبی اجرا شوند.

وی با تشکر از مردم برای رعایت دقیق دستورات بهداشتی، تصریح کرد: با اجرای مصوبات و رعایت آنها از جانب مردم، تعداد شهرهای قرمز کشور از حدود ۱۶۰ به ۶۴ شهر تقلیل یافته و مردم باید بدانند هر جا دستورات بهداشتی بیشتر رعایت شود، محدودیت ها در آن مناطق بیشتر کاهش می یابد و هر چه رعایتها کمتر گردد، محدودیت ها بیشتر می شود.

وی با تاکید بر اینکه “به امید واکسن نباید مراقبت ها کاهش یابد”، افزود: جهت بیماریابی، بایستی میزان آزمایش ها افزایش پیدا کند و بزودی به آزمایش روزانه یکصد هزار می رسیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.