حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

راه اندازی صفحه مخصوص «مصباح انقلاب» در خبرگزاری حوزه

شناسه : 10446 16 آذر 1399 - 8:37 210 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

 رسانه رسمی مدارس علمیه جهت آشنایی بیشتر مخاطبین با آیه الله مصباح یزدی، این عضو قدیمی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، صفحه مخصوص «مصباح انقلاب» را راه ‌اندازی کرد تا به نشر بعضی از زوایای آشکار و نهان شخصیت و اقدامات این فقیه حکیم بپردازد. پس از اعلام کسالت و بیماری آیه ‌الله مصباح یزدی […]

پ
پ

 رسانه رسمی مدارس علمیه جهت آشنایی بیشتر مخاطبین با آیه الله مصباح یزدی، این عضو قدیمی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، صفحه مخصوص «مصباح انقلاب» را راه ‌اندازی کرد تا به نشر بعضی از زوایای آشکار و نهان شخصیت و اقدامات این فقیه حکیم بپردازد.

پس از اعلام کسالت و بیماری آیه ‌الله مصباح یزدی خیلی از علما، فرهیختگان و اقشار گوناگون علاوه بر تجلیل از جایگاه علمی، اخلاقی و انقلابی ایشان جهت عافیت ایشان دست به دعا برداشتند و عده ای از بزرگان، توصیه‌ های مخصوص در این زمینه داشتند؛ همزمان گروهی نیز به انتقاد از نظرات ایشان و یا عده ای به توهین و هتاکی روی آوردند.

 رسانه رسمی مدارس علمیه جهت آشنایی بیشتر مخاطبین با آیه الله مصباح یزدی، این عضو قدیمی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، صفحه مخصوص«مصباح انقلاب» را راه ‌اندازی کرد تا به نشر بعضی از زوایای آشکار و نهان شخصیت و اقدامات این فقیه حکیم بپردازد.

حوزه نیوز در این صفحه به جایگاه علمی، اخلاقی و انقلابی آیه الله مصباح در قالب متن، عکس، کلیپ، عکس‌نوشت و پادکست می پردازد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.