حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×

بصیرت انقلابی و ولایتمداری ملت ایران، دلیل ماندگاری ۹ دی است

شناسه : 11486 09 دی 1399 - 14:13 161 بازدید ارسال توسط :

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم بیان کرد: بصیرت انقلابی و ولایتمداری ملت، رمز ماندگاری یوم الله ۹ دی است. حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل امیرزاده ضمن بزرگداشت فرارسیدن یوم الله نهم دی عنوان کرد: همان طور که راز ماندگاری این روز عزیز، بصیرت انقلابی و ولایتمداری ملت ایران بوده، بی تردید در […]

پ
پ

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم بیان کرد: بصیرت انقلابی و ولایتمداری ملت، رمز ماندگاری یوم الله ۹ دی است.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل امیرزاده ضمن بزرگداشت فرارسیدن یوم الله نهم دی عنوان کرد: همان طور که راز ماندگاری این روز عزیز، بصیرت انقلابی و ولایتمداری ملت ایران بوده، بی تردید در آینده نیز در مقابله با ابتلائات و فتنه های مختلف و پیچیده باید بر ضرورت تقویت بصیرت و ولایتمداری در کشور تأکید کرد تا بتوانیم از فتنه ها به سلامتی عبور کنیم.

وی اضافه کرد: نهم دی ماه سال ۸۸ ملت ما به عشق امام حسین(علیه السلام) و در دفاع از ارزش های دینی و حمایت از ولی فقیه به وسط میدان آمدند و نه فقط به دشمنان و فتنه گران بلکه به تمام مردم جهان نشان دادند که در دفاع از ارزش ها و اعتقادات خود، دارای عزمی مستحکم هستند.

وی افزود: دشمنان از این ولایتمداری ملت ایران وحشت دارد، چرا که می داند با حضور مردم ولایتمدار و با بصیرتی که منتظر فرمان رهبر عزیز خود هستند و در دفاع از آرمان ها و مقدسات اسلامی خصوصا مکتب سیدالشهدا (علیه السلام) سنگ تمام می گذارند، راه به جایی نخواهد برد.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم تصریح کرد: در طول چهل و دو سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ملت ایران در امتحانات گوناگون و در کوران فتنه های دشوار، حقیقتاً ثابت کرده اند که در پرتو ایمان راسخ و آگاهی و بصیرت انقلابی، پشت انقلاب و نظام و مطیع رهبری هستند و آنچه که از مسئولان و مدیران کشور توقع داریم این است که با خدمت رسانی صادقانه و تلاش بی وقفه در مسیر حل معضلات ملت خصوصا در حوزه اقتصادی، قدردان ملت خصوصاً اقشار مستضعف به عنوان ولی نعمتان انقلاب باشند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.