حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
تولیت مسجد مقدس جمکران:

رها بودن فضای مجازی فاجعه بار می باشد/کوتاهی مسئولان موجب تقویت شائبه لجاجت برخی می شود

شناسه : 11203 07 دی 1399 - 13:49 139 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری فارس

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان: ضرورت دارد فضای مجازی هر چه زودتر مدیریت شود. کوتاهی مسئولان موجب پیش آمدن شائبه لجاجت می شود. تولیت مسجد جمکران در نشست شورای مدیران مسجد جمکران ضمن گلایه و انتقاد از آسیب های فضای مجازی ادامه این روند را فاجعه بار دانست. وی در ادامه اظهارات خود درمورد مشکلات […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان: ضرورت دارد فضای مجازی هر چه زودتر مدیریت شود. کوتاهی مسئولان موجب پیش آمدن شائبه لجاجت می شود.

تولیت مسجد جمکران در نشست شورای مدیران مسجد جمکران ضمن گلایه و انتقاد از آسیب های فضای مجازی ادامه این روند را فاجعه بار دانست.

وی در ادامه اظهارات خود درمورد مشکلات و آسیب های فضای مجازی گفت: امروز بخش اعظمی از فضای مجازی به خط مقدم هجمه به ارزشهای دینی و اعتقادی تبدیل شده اما متاسفانه مسئولین مرتبط فقط نظاره گر سفره زهرآگینی هستند که دشمنان کینه توز اسلام و ملت ایران پهن کرده اند.

ایشان ضمن اشاره به این نکته که عدم همکاری مسئولین در مدیریت فضای مجازی شائبه لجاجت و کینه توزی برخی از آن ها را تقویت می کند تصریح کرد: مردم ایران از قوه قضائیه در خواست دارند که با مفاسد اخلاقی این فضا با قاطعیت عمل کند.

حجت الاسلام رحیمیان در پایان راه مدیریت و نجات از این مفاسد را راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و تدبیر جدی دستگاه‌های فرهنگی و ارتباطاتی معرفی کرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.