حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1940×

دنیای اسلام به فرماندهانی مثل شهید سلیمانی نیاز دارد

شناسه : 11281 06 دی 1399 - 11:47 123 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجت‌الاسلام رمضان توقیر بیان کرد: در حال حاضر دنیای اسلام به فرماندهانی با روحیه و افکار و توان های شهید قاسم سلیمانی نیاز دارد و همانند این فرماندهان می توانند ضامن امنیت و پایداری دنیای اسلام باشند. حجت الاسلام محمد رمضان توقیر معاون رئیس مرکزی شورای علمای شیعه پاکستان عنوان کرد: شهید قاسم سلیمانی نه […]

پ
پ

حجت‌الاسلام رمضان توقیر بیان کرد: در حال حاضر دنیای اسلام به فرماندهانی با روحیه و افکار و توان های شهید قاسم سلیمانی نیاز دارد و همانند این فرماندهان می توانند ضامن امنیت و پایداری دنیای اسلام باشند.

حجت الاسلام محمد رمضان توقیر معاون رئیس مرکزی شورای علمای شیعه پاکستان عنوان کرد: شهید قاسم سلیمانی نه فقط در کشور ایران بلکه در دنیای اسلام به عنوان فرمانده ای با شجاعت، نترس و موفق مطرح بود. دست آورد های این سردار پر افتخار حتی بعد از شهادت نیز ادامه خواهد داشت و در حال حاضر دشمن سر سخت دنیای اسلام، آمریکا، مجبور است با شرمندگی از عراق خارج شود.

وی افزود: ایالات متحده آمریکا با حمله به شهید قاسم سلیمانی و شهادت وی کاری کرد که تمام دنیا باور کنند که این شهادت منتهی به ناتوانی انقلاب خداپسندانه خواهد شد و آمریکا به راحتی بیشتر از قبل در دنیای اسلام بازی خواهد کرد و جنبش های بر علیه آن سست خواهد شد با این حال، جهان دید که همانطور که شهید قاسم سلیمانی در زندگی خود در همه جبهه ها پیروز بود، حتی بعد از شهادت وی خون او نیز بر خصم موفق شد و در حال حاضر ایالات متحده آمریکا با رسوائی از عراق عقب نشینی کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی اهداف میلیون ها نفر از جوانان دنیا است و این جوانان هستند که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم توان انقلاب اسلامی را قوی خواهند کرد.

معاون مرکزی شورای علمای شیعه پاکستان اضافه کرد: خیلی از ژنرال های دنیا از مهارت های نظامی و خصوصیت های رزمی شهید قاسم سلیمانی تقدیر می کنند. دوستان و دشمنان به صورت واضح معترف ویژگی های وی هستند.

وی در پایان اظهار داشت: در حال حاضر دنیای اسلام به فرماندهانی با روحیه و افکار و توان های شهید قاسم سلیمانی نیاز دارد و همانند این فرماندهان می توانند ضامن امنیت و پایداری دنیای اسلام باشند..

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.