حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

استکبار جهانی بداند خون شهید فخری‌زاده خون بها دارد

شناسه : 10172 11 آذر 1399 - 10:29 213 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام عباسی خراسانی استاد حوزه علمیه اظهار داشت: استکبار جهانی بداند راه شهید عزیز فخری زاده ادامه دارد و خونش، خون بها دارد. در پیام تسلیت حجه الاسلام هادی عباسی خراسانی از اساتید حوزه علمیه در پی شهادت دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده آمده است: تقابل ایمان و کفر دائمی است و […]

پ
پ
حجت الاسلام والمسلمین هادی عباسی خراسانی

حجه الاسلام عباسی خراسانی استاد حوزه علمیه اظهار داشت: استکبار جهانی بداند راه شهید عزیز فخری زاده ادامه دارد و خونش، خون بها دارد.

در پیام تسلیت حجه الاسلام هادی عباسی خراسانی از اساتید حوزه علمیه در پی شهادت دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده آمده است: تقابل ایمان و کفر دائمی است و تمام نشدنی! و به یقین مؤمنین و متقین و محسنین پیروز هستند “اولئک هم المفلحون”،‌ بار دیگر دست جنایتکاران استکبار جهان به خون دانشمند و خدمتگزاری صادق شهید محسن فخری زاده رنگین شد.

در ادامه پیام تسلیت آمده است: شهادت او را که افتخاری دیگر بر فخرهای او بود به  مقام معظم رهبری و امت شهید پرور و جامعه علمی و دفاعی و نخبگان و بستگان و خانواده تسلیت و تهنیت عرض می نماییم.

وی گفت: استکبار جهانی بداند راه این شهید عزیز ادامه دارد و خونش خون بها دارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.