حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

روحیه دادن به بیماران، اصلی ترین کار یک مبلّغ جهادی در این ایام است

شناسه : 9557 26 آبان 1399 - 8:29 267 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام نادری، مسئول تیم طلاب جهادی بیمارستان امیرالمؤمنین علیه السلام قم اظهار داشت: اصلی ترین کار یک مبلّغ جهادی در این ایام، روحیه دادن به بیماران، همراهان آنها و نیز پرسنل درمان می باشد. حجت الاسلام نادری ابراز کرد: بنده الحمدلله توفیق کسب تجربیات زیادی در عرصه حضور در بیمارستان و همراهی با بیماران […]

پ
پ

حجه الاسلام نادری، مسئول تیم طلاب جهادی بیمارستان امیرالمؤمنین علیه السلام قم اظهار داشت: اصلی ترین کار یک مبلّغ جهادی در این ایام، روحیه دادن به بیماران، همراهان آنها و نیز پرسنل درمان می باشد.

حجت الاسلام نادری ابراز کرد: بنده الحمدلله توفیق کسب تجربیات زیادی در عرصه حضور در بیمارستان و همراهی با بیماران در این ایام داشته ام؛ در این ایام در تلاش هستیم با ایده های تبلیغی گوناگونی در کنار بیماران و پرسنل درمان بیمارستان حاضر شویم.

وی اضافه کرد: اصلی ترین کار یک مبلّغ جهادی در این ایام، روحیه دادن به بیماران، همراهان آنها و نیز پرسنل درمان می باشد.

وی افزود: مستند «عمو آجیلی» که در مورد بنده ساخته شده است، یکی از ایده های گروه ما را به نمایش گذاشته است؛ این مستند را طلبه ها می توانند با همین عنوان از اینترنت دریافت نمایند.

وی تصریح کرد: ایده ای که در مستند عمو آجیلی به کار گرفته ایم و بازخورد خیلی خوبی هم در بین بیماران داشته است، آماده کردن و ارائه دمنوش به آنان  و نیز پخش گلاب در محیط بیمارستان است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.