حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1940×

باید فعال اجتماعی تربیت کنیم

شناسه : 11277 06 دی 1399 - 5:24 70 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

باید همت کنیم تا اشخاص جریان ساز، اهل تفکر و دغدغه تربیت شوند و رشد پیدا کنند تا بتوانند فعالیت اجتماعی داشته باشند. حجت الاسلام پورذهبی، در دیدار حجت الاسلام عبدالکریم بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران که در استان قم تشکیل شد، بیان کرد: اوضاع حوزه های علمیه خواهران از لحاظ فیزیکی و […]

پ
پ

باید همت کنیم تا اشخاص جریان ساز، اهل تفکر و دغدغه تربیت شوند و رشد پیدا کنند تا بتوانند فعالیت اجتماعی داشته باشند.

حجت الاسلام پورذهبی، در دیدار حجت الاسلام عبدالکریم بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران که در استان قم تشکیل شد، بیان کرد: اوضاع حوزه های علمیه خواهران از لحاظ فیزیکی و نظم و ترتیب در استان به ویژه سنندج از حوزه علمیه برادران بهتر است.

وی با بیان این که در استان کردستان محتاج کادرسازی هستیم و مقام معظم رهبری هم بر این مسئله تأکید دارند، اظهار کرد: باید همت کنیم تا اشخاص جریان ساز، اهل تفکر و دغدغه در استان تربیت شوند و رشد پیدا کنند تا بتوانند فعالیت اجتماعی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: ما در استان کردستان به دنبال تربیت و رشد طلابی با جنبه های علم، تقوا و مبلغ اسلامی هستیم یعنی طلابی که دانشمند و مهذب باشند.

وی با بیان این که جامعه خواهران اهل تشیع در استان کردستان می توانند بسیار فعال باشند و اثرگذاری اجتماعی داشته باشند، خاطر نشان کرد: باید امکانات این کارها ها را ایجاد کنیم و قوت ببخشیم و جایگاه اجتماعی به خواهران طلبه بدهیم تا بتوانند بهتر از قبل موثر باشند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.