حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

راه ماندگاری حوزه در گرو همراهی با مردم در مشکلات/۵۰ درصد طلاب عضو بسیج

شناسه : 9837 05 آذر 1399 - 6:29 233 بازدید ارسال توسط : منبع : EASANEWS.IR

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم علیزاده معاون سیاسی مرکز بسیج نخبگان و اساتید حوزه علمیه قم در رابطه با هفته بسیج نکاتی را درمورد بسیج و حوزه انقلابی متذکر شد. حجت الاسلام علیزاده معاون سیاسی مرکز بسیج نخبگان و اساتید حوزه علمیه قم ضمن تبریک هفته بسیج به طلاب بسیجی گفتمان انقلاب اسلامی را همین تفکر […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحیم علیزاده معاون سیاسی مرکز بسیج نخبگان و اساتید حوزه علمیه قم در رابطه با هفته بسیج نکاتی را درمورد بسیج و حوزه انقلابی متذکر شد.

حجت الاسلام علیزاده معاون سیاسی مرکز بسیج نخبگان و اساتید حوزه علمیه قم ضمن تبریک هفته بسیج به طلاب بسیجی گفتمان انقلاب اسلامی را همین تفکر بسیجی و جهادی دانست.

ایشان در ادامه فرمودند: حوزه های علمیه باید ایجاد و تقویت روحیه بسیجی را در دستور کار خود قرار دهند چرا که همین روحیه است که ما را در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و… راهنمایی می کند؛نمود این روحیه را می‌توان در دفاع مقدس و عبور از فتنه‌ها مشاهده کرد.

ایشان با بیان اینکه زادگاه بسیج حوزه علمیه هست، بیان کردند که دشمن می‌خواهد این تفکر را از ما جدا کرده و حوزه را به سمت سکولاریسم سوق دهد و با شعار، روحانیت را جدای از مردم معرفی کند.

حجت‌الاسلام علیزاده فرمود: در حال حاضر ۵۰ درصد طلاب عضو بسیج هستند و وظیفه مسئولان حوزه می‌باشد که این افراد را حفظ وتقویت کنند.

در پایان ایشان برخواسته شدن از دل مردم را ویژگی مشترک حوزه و بسیج دانسته و اضافه کردند: حوزه در صورتی که بخواهد ماندگار و انقلابی باشد باید زبان مردم و در مشکلات با مردم و از دل آن‌ها باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.