حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

تکذیبیه سپاه برای خبر منتسب به سردار سلامی

شناسه : 10160 11 آذر 1399 - 6:29 145 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران، با تکذیب خبر انتساب داده شده به سردار سلامی، خبر داد: اخبار مرتبط با مأموریت ها ،عملکرد و مواضع سپاه و سخنان و اظهار نظر های فرماندهان عالی رتبه آن از طریق سایت سپاه نیوز به آگاهی جامعه و افکار عمومی رسانده می شود. به دنبال منشتر شدن خبری […]

پ
پ

مسؤول روابط عمومی کل سپاه پاسداران، با تکذیب خبر انتساب داده شده به سردار سلامی، خبر داد: اخبار مرتبط با مأموریت ها ،عملکرد و مواضع سپاه و سخنان و اظهار نظر های فرماندهان عالی رتبه آن از طریق سایت سپاه نیوز به آگاهی جامعه و افکار عمومی رسانده می شود.

به دنبال منشتر شدن خبری در فضای مجازی و بعضی شبکه های اجتماعی در رابطه به شیوه انتقام از عوامل ترور دانشمند هسته ای و دفاعی شهید فخری زاده در جنایت تروریستی اتفاق افتاده و منسوب کردن آن به سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار سرتیپ دوم رمضان شریف، سخنگوی و مسؤول روابط عمومی کل سپاه با تکذیب این خبر ابراز کرد : این خبر صحیح نیست و از پایه دروغ است.

وی اظهار داشت: همانطور که مکررا بیان کرده ایم، اخبار مرتبط با مأموریت ها ،عملکرد و مواضع سپاه و سخنان و اظهار نظر های فرماندهان عالی مرتبه آن از طریق سایت سپاه نیوز به عنوان مرجع رسمی اطلاع رسانی این نهاد به آگاهی جامعه و افکار عمومی رسانده می شود .

سردار شریف تصریح کرد: سپاه پاسداران علاوه بر پیگیری و پیگرد موضوع از راه مراجع قانونی و قضایی، از فعالان فضای مجازی و آحاد مردم توقع دارد که اخبار مرتبط با این نهاد را از رسانه‌ های مرجع و رسمی کشور پیگیری نمایند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.