حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2088×

طلاب و روحانیون هتاکی روحانی ضدانقلاب را محکوم کردند

شناسه : 11094 03 دی 1399 - 4:40 167 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون به نظرات موهن یکی از روحانیون نسبت به ولایت که در حوزه علمیه امام خمینی (رحمه الله علیه) کرمانشاه تشکیل شد. حجت الاسلام و المسلمین رضا اکبری در جمع اعتراضی طلاب و روحانیون به سخنان موهن یکی از روحانیون نسبت به ولایت که در حوزه علمیه امام خمینی (رحمه الله […]

پ
پ

تجمع اعتراضی طلاب و روحانیون به نظرات موهن یکی از روحانیون نسبت به ولایت که در حوزه علمیه امام خمینی (رحمه الله علیه) کرمانشاه تشکیل شد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا اکبری در جمع اعتراضی طلاب و روحانیون به سخنان موهن یکی از روحانیون نسبت به ولایت که در حوزه علمیه امام خمینی (رحمه الله علیه) کرمانشاه تشکیل شد، بیان کرد: در حالی که اراجیف دشمن پسند این فرد نیاز به پاس ندارد، اما احتمال دارد برای بعضی این اشتباه پیش بیاید که چرا آزادانه به آرمان های انقلابی می تازد.

امام جمعه سنقر کلیایی با تمسک به آیه ۲۵ سوره حدید که در خصوص ارسال رُسُل با ادلّه و معجزات است، می فرماید: « لَقَد أَرْسَلْنا رُسُلَنا بِالْبَیِّناتِ وَ أَنْزَلْنا مَعَهُمُ الْکِتابَ وَ الْمِیزانَ لِیَقُومَ النَّاسُ بِالْقِسْطِ…»، عنوان کرد: آیات قرآن این پیام را به ما انتقال می دهد که باید علل رشد را مهیا کرد.

وی افزود: معاندان اسلام ناب محمدی (صل الله علیه و آله و سلم) و خاصمان قسم خورده نظام اسلامی، برای ظهور منجی قواعد را از بین می برند، تا زمینه رشد و کمال صورت نگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری ادامه داد: زمینه فهم و روشنگری افراد جامعه اسلامی، برای تمییز حق از باطل احتیاج به شاخص دارد و این بصیرت بخشی در بیش از ۴ دهه قبل به برکت منظومه الهی امامین انقلاب است.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری اضافه کرد: با توجه به صبر و شکیبایی دلسوزان نظام اسلامی، متأسفانه برخی که لباس اهل علم و معرفت را بر دوش دارند، به دلیل کم بصیرتی نتاثر از وسائس جریان نفوذ و نزدیکانشان قرار گرفته و دچار آگاهی و بیان تحلیل های ناروا بر علیه انقلاب اسلامی می شوند.

امام جمعه سنقر کلیایی افزود: معاندان درست فهمیده که ولایت ستون خیمه نظام است، در حالی که در بسیاری از ملت های های اسلامی نماز و عبادت هست، اما چون ولایت نیست، دشمن ترسی ندارد.

 امام جمعه سنقر کلیایی خاطر نشان کرد: ولایت فقیه دنباله روی طریق الهی انبیاء است و ستون دین ما و شاخص تمییز حق از باطل در نظام اسلامی است.

وی در پایان با بیان اینکه ضمن محکومیت سخنان سخیف شیخ ساده لوح، اظهار داشت: در انحراف و گمراهی شما همین بس که رئیس جمهور فرانسه به پیامبر(صل الله علیه و آله و سلم) توهین کرد، شما (امجد) هم باید امروز بروید زیر پرچم کفریات او، مسلم است که وقتی اصول عوض شد، سپس جای شهید و جلاد هم عوض می شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.