حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ 26 ذو الحجة 1442 Wednesday, 4 August , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2019×

هشدار محور مقاومت به گزافه گویی‌ها /انصارالله بار دیگر جواب عربستان را داد

شناسه : 9861 05 آذر 1399 - 9:04 139 بازدید ارسال توسط : منبع : RAJANEWS.COM

صبح دیروز(۳ آذر ۹۹) جنبش انصارالله یمن در اقدامی غافلگیر کننده با موشک‌ قدس ۲ تاسیسات بزگترین شرکت نفتی عربستان به اسم آرامکو را مورد هدف قرار داد . طی دوسال اخیر جنبش انصار الله یمن پاسخ‌های مستحکمی را در جواب حملات ناجوانمردانه عربستان سعودی به کشور خود داد. دیروز هم بار نیرو‌های مجاهد یمنی […]

پ
پ

صبح دیروز(۳ آذر ۹۹) جنبش انصارالله یمن در اقدامی غافلگیر کننده با موشک‌ قدس ۲ تاسیسات بزگترین شرکت نفتی عربستان به اسم آرامکو را مورد هدف قرار داد .

طی دوسال اخیر جنبش انصار الله یمن پاسخ‌های مستحکمی را در جواب حملات ناجوانمردانه عربستان سعودی به کشور خود داد.

دیروز هم بار نیرو‌های مجاهد یمنی بار دیگر عربستان سعودی و سیستم ضد موشک آن‌ها را به چالش کشید، اما این بار کارشناسان علت این حمله را متفاوت می‌دانند.

برخی معتقدند که این موشک در پاسخ به گزافه گویی‌های مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا و همچنین دیدار‌های مخفیانه نتانیاهو با بن سلمان ولیعهد عربستان بوده است.

پنج شنبه گذشته(۲۹ آبان) مایک پمپئو با حضور در نقطه مرزی سوریه و فلسطین اشغالی مدعی شد که بلندی‌های جولان همیشه متعلق به رژیم اشغالگر اسرائیل بوده و هست!

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.