حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

امام‌ جمعه اهر با خانواده شهیدان معصوم‌زاده دیدار کرد

شناسه : 9513 24 آبان 1399 - 8:37 224 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام و المسلمین حاجی‌ زاده در ملاقات با خانواده شهیدان معصوم‌ زاده، اظهار داشت: اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیون جهاد و تلاش شهدا و ایثارگران است. حجه الاسلام جواد حاجی ‌زاده، امام ‌جمعه اهر با خانواده شهیدان غلام ‌عباس و معصوم‌ علی معصوم‌ زاده دیدار و گفت ‌وگو کرد. حجه الاسلام حاجی […]

پ
پ

حجه الاسلام و المسلمین حاجی‌ زاده در ملاقات با خانواده شهیدان معصوم‌ زاده، اظهار داشت: اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیون جهاد و تلاش شهدا و ایثارگران است.

حجه الاسلام جواد حاجی ‌زاده، امام ‌جمعه اهر با خانواده شهیدان غلام ‌عباس و معصوم‌ علی معصوم‌ زاده دیدار و گفت ‌وگو کرد.

حجه الاسلام حاجی زاده، در این نشست، صبر و استقامت همسران شهدا را قابل ستایش دانست و از ایشان به ‌عنوان الگو های واقعی ایثار و از خودگذشتگی یاد کرد.

وی با اشاره به اینکه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون جهاد و تلاش شهدا و ایثارگران است، ابراز کرد: در این میان، جایگاه خانواده معظم شهدا هم بی مثال بوده و آن‌ ها همیشه پشتیبانی خود از نظم و انقلاب را به نمایش گذاشته اند.

شایان ذکر است شهیدان غلام عباس و معصوم‌ علی معصوم ‌زاده، در ۱۱ بهمن ۱۳۶۵ به علت بمباران رژیم بعث عراق، در شهرستان ارومیه، جام شیرین شهادت را نوشیدند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.