حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ 10 صفر 1443 Friday, 17 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
آیت الله نوری همدانی مطرح کرد؛

ضرورت حضور طلاب در میان مردم و رفع احتیاجات آن‌ها

شناسه : 11966 19 بهمن 1399 - 12:12 130 بازدید ارسال توسط : منبع : مهر

آیت الله نوری همدانی ضمن تأکید بر ضرورت هجرت طلاب حوزه علمیه بیان داشت: برخی طلاب وقتی به مراحلی از تهذیب و علمیت رسیدند لازم است تا به شهرها و روستاها مهاجرت کنند تا بتوانند احتیاجات مردم به روحانی را پاسخ دهند. آیت الله نوری همدانی در دیدار با حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات […]

پ
پ

آیت الله نوری همدانی ضمن تأکید بر ضرورت هجرت طلاب حوزه علمیه بیان داشت: برخی طلاب وقتی به مراحلی از تهذیب و علمیت رسیدند لازم است تا به شهرها و روستاها مهاجرت کنند تا بتوانند احتیاجات مردم به روحانی را پاسخ دهند.

آیت الله نوری همدانی در دیدار با حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان داشت: امروزه تبلیغ در زمینه های مختلف و به صورت سنگین در حال رقابت است که تأثیر گذار هم می باشد.

وی در ادامه در بیان اهمیت زندگی طلاب در میان مردم، هجرت و سکونت در شهر ها و روستاها گفت: برخی طلاب وقتی به مراحلی از تهذیب و علمیت رسیدند لازم است تا به شهر ها و روستاها مهاجرت کنند تا بتوانند احتیاجات مردم به روحانیت را پاسخ دهند.

مرجع تقلید شیعیان در ادامه درباره اهمیت تضارت بر فضای مجازی تصریح کرد: دشمن امروز با انواع تهدیدها و شایعات در قضای مجازی مشغول است و به دلیل نبود نظارت نتیجه هم می‌گیرد.

ایشان در آخر صحبت هایشان اظهار داشت: سازمان تبلیغات و دستگاه های فرهنگی باید بوسیله افراد متخصص شبهه ها را مورد بررسی قرار داده و پاسخ قانع کننده ای به آن ها بدهند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.