حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1945×

اقتصاد حال حاضر جامعه نتیجه مبنای لیبرالی مسئولان کشور است

شناسه : 11984 04 بهمن 1399 - 15:40 184 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

استاد حوزه علمیه خوزستان بیان کرد: وضعیت کنونی اقتصاد جامعه، نتیجه انقلاب نیست! بلکه نتیجه یک مبنای لیبرال است که مسیر نجات جامعه را در ارتباط با دولت آمریکا و تبعیت از او می‌داند. حجت‌الاسلام‌ حاجتی، استاد حوزه علمیه خوزستان، در مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی و آیت الله مصباح یزدی که در تپه شهدای گمنام […]

پ
پ

استاد حوزه علمیه خوزستان بیان کرد: وضعیت کنونی اقتصاد جامعه، نتیجه انقلاب نیست! بلکه نتیجه یک مبنای لیبرال است که مسیر نجات جامعه را در ارتباط با دولت آمریکا و تبعیت از او می‌داند.

حجت‌الاسلام‌ حاجتی، استاد حوزه علمیه خوزستان، در مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی و آیت الله مصباح یزدی که در تپه شهدای گمنام شهرستان باغ‌ملک تشکیل شد، ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران این مراسم به معضلات مالی جامعه اشاره کرد و گفت: وضعیت کنونی اقتصاد جامعه، نتیجه انقلاب نیست! بلکه نتیجه یک مبنای لیبرال است که مسیر نجات جامعه را در ارتباط با دولت آمریکا و تبعیت از او می‌داند؛ درحالی‌که اگر دولت آمریکا قدرت این کار را داشت، ابتدا معضلات جامعه خود را حل و فصل می‌کرد.

وی اضافه کرد: در برابر این مبنا، مبنای دیگری وجود دارد که می‌گوید می‌بایست به خویش تکیه کنیم و معضلات خود را به‌صورت داخلی حل و فصل کنیم که این مبنا، مبنا و تفکر الهی می‌باشد و جلودار این تفکر و مبنا، ابتدئاً امامین انقلاب و پس از آن سربازان انقلاب اسلامی همانند سردار سلیمانی و آیت الله مصباح یزدی می‌باشند.

استاد حوزه علمیه خوزستان، در ادامه رژیم غاصب صهیونیستی را یک تومور سرطانی دانست و اظهار داشت: اکنون مبنایی در جهان وجود دارد که می‌گوید می‌بایست یک امپراتوری در جهان وجود داشته باشد که آن امپراتوری مطلق صهیونیسم بین المللی است و همگی باید تحت نظر این امپراتوری قرار بگیرند.

 حجت‌الاسلام حاجتی، ولایت ‌فقیه را نقطه قوت انقلاب اسلامی دانست و افزود: کشور ایران تا زمانی که ولایت ‌فقیه در آن وجود داشته باشد تجزیه نخواهد شد و عبارت معروف امام خمینی(رحمه الله علیه) که فرمودند: «پشتیبان ولایت ‌فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد»، در همین جهت است.

استاد حوزه علمیه خوزستان، در آخر با اشاره به وقایع اخیر در ایالات متحده آمریکا و حمله به کنگره این کشور توسط معترضین خاطر نشان کردند: اکنون دولت آمریکا دچار ذلت شده و همه نقشه‌هایی که برای ایران کشیده بود بر سر خودش افتاده است، همه باید بدانند که زمان پسا آمریکا شروع شده و انقلاب اسلامی متصل به انقلاب جهانی صاحب الزمان(عجل الله فرجه) و مهیا کننده حکومت جهانی ایشان خواهد بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.