حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×
آیت الله عبداللهی تصریح کرد:

عدم توجه به آسیب شناسی موجب ورود جریان ضد دین در تشکل های مذهبی است/پژوهش و تهذیب دو بال طلبه

شناسه : 11978 04 بهمن 1399 - 15:14 310 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

آیت الله عبدالهی ضمن تأکید بر آفت شناسی در مجالس مذهبی گفت: باید آفت‌ها در هیئات مذهبی مورد بررسی قرار گیرد چرا که عدم توجه به آسیب ها موجب نفوذ جریان سکولار وضد دین در تشکلات مذهبی می شود. آیت الله عبداللهی از شاگردان امام خمینی در دیدار با طلاب حوزه علمیه بر ضرورت برگزاری […]

پ
پ

آیت الله عبدالهی ضمن تأکید بر آفت شناسی در مجالس مذهبی گفت: باید آفت‌ها در هیئات مذهبی مورد بررسی قرار گیرد چرا که عدم توجه به آسیب ها موجب نفوذ جریان سکولار وضد دین در تشکلات مذهبی می شود.

آیت الله عبداللهی از شاگردان امام خمینی در دیدار با طلاب حوزه علمیه بر ضرورت برگزاری هیئات مذهبی و دقت در آن ها تأکید کرد.

وی در ادامه صحبت هایش اظهار داشت: باید آفت ها در هیئات مذهبی مورد بررسی قرار گیرد چرا که عدم توجه به آسیب ها موجب نفوذ جریان سکولار وضددین در تشکلات مذهبی می شود.

این استاد حوزه علمیه در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به پرچمداری طلاب در زمینه هدایت گفت: طلاب باید همواره در رشد علمی خود تلاش داشته باشند تا در مناظره ها بتوانند جواب شبهات و سؤالات را بدهند.

وی در آخر تأکید کرد: البته باید توجه به تهذیب هم مد نظر طلاب قرار گیرد چرا که عدم توجه به رشد تهذیب بعدا در زندگی مشکلاتی را به وجود می آورد در نتیجه پژوهش و تهذیب دو بال هر طلبه هستند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.