حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2099×

عرفان و اخلاقی که بر ولایت ستیزی استوار شده باشد وسیله دست دشمنان است

شناسه : 11006 02 دی 1399 - 11:11 147 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر بیان کرد: عرفان و اخلاقی که بر پایه کج فهمی و عدم بصیرت و ولایت ستیزی استوار باشد وسیله دست دشمنان است. حجت الاسلام و المسلمین یوسف جمالی، در مراسم میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) با اشاره به توهین یک روحانی نما به رهبری، اظهار داشت: عرفان و […]

پ
پ

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر بیان کرد: عرفان و اخلاقی که بر پایه کج فهمی و عدم بصیرت و ولایت ستیزی استوار باشد وسیله دست دشمنان است.

حجت الاسلام و المسلمین یوسف جمالی، در مراسم میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) با اشاره به توهین یک روحانی نما به رهبری، اظهار داشت: عرفان و اخلاق مورد تایید اهل بیت (علیهم السلام) آمیخته با ولایتمداری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر عموان کرد: عقیله بنی هاشم (سلام الله علیها) با الگو گیری از مادر گرامیشان حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) جان خویش را در طریق دفاع از ولایت و امامت به خطر انداختند و خطبه های آتشین و علی وار این بانوی بزرگوار به یادگار مانده است. حضرت زینب (سلام الله علیها) در تمامی ابعاد زندگی از جمله اخلاق و عبادت اسوه کامل و جامعی برای تمامی مسلمانان جهان خصوصا زنان است. 

وی ضمن بزرگداشت شهید سردار سلیمانی، شهید هسته ای فخری زاده و مرحوم آیت الله یزدی بیان کرد: عرفان و اخلاق حقیقی هیچ زمانی نمی تواند از ولایت مداری خارج باشد؛ عرفان و اخلاقی که بر پایه کج فهمی و عدم بصیرت و ولایت ستیزی استوار شده باشد وسیله دست دشمنان است ، به همین دلیل عبادتی پذیرفته است که در طریق ولایت قرار داشته باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: کسی که خود را از مسیر ولایت خارج کند با هر پست و در هر لباسی مغضوب و مطرود مردمان بصیر و شهید پرور است. 

وی رد پایان خاطر نشان کرد: تشخیص راه صحیح و مشاهده دست های پنهان نفاق بسیار بسیار دارای اهمیت است که متاسفانه در طول اعصار افراد زیادی در این راه منحرف شدند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.