حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×

افتتاح نمایشگاه گفتمان علمی انقلاب اسلامی

شناسه : 12276 30 بهمن 1399 - 23:12 921 بازدید ارسال توسط :

نمایشگاه گفتمان علمی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از فضلای حوزه و دانشگاه در محل مدرسه علمیه مروی افتتاح شد. آیت الله اعرافی در آیین افتتاحیه نمایشگاه دائمی گفتمان علمی انقلاب در مدرسه علمیه فخریه مروی تهران با تاکید بر این که مرزهای علوم اسلامی به هفت یا هشت رشته خلاصه نمی شود، از طراحی […]

پ
پ

نمایشگاه گفتمان علمی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از فضلای حوزه و دانشگاه در محل مدرسه علمیه مروی افتتاح شد.

آیت الله اعرافی در آیین افتتاحیه نمایشگاه دائمی گفتمان علمی انقلاب در مدرسه علمیه فخریه مروی تهران با تاکید بر این که مرزهای علوم اسلامی به هفت یا هشت رشته خلاصه نمی شود، از طراحی و اجرای درختواره رشته های حوزوی با ۱۶ رشته و ۴۰۰ گرایش خبر داد.

آیت الله علیرضا اعرافی، عصر پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه، در آیین افتتاحیه دومین کتابخانه تخصصی و نمایشگاه دائمی گفتمان علمی انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه مروی تهران، با تبریک ایام ماه رجب، گفت: روح کار ما رجب، شعبان و رمضان و قله های بلند دعا و مناجات در این ماه هاست.

آیت الله اعرافی تصریح کرد: دستاوردهای حوزه در قلمروهای علوم اسلامی بسیار بیشتر از دستاوردهایی است که در نمایشگاه گفتمان علمی انقلاب اسلامی وجود دارد.

در پایان مراسم آیت الله اعراف در متنی خطاب به تولیت حوزه علمیه مروی حضرت آیت الله تحریری مراتب تقدیر و تشکر خود را ابراز نمود که پیام ایشان به شرح زیر می باشد:

حضرت آیت‌الله تحریری دامت برکاته
سلام علیکم و مساء الخیر.
از پذیرایی کریمانه وحسن تدبیر و برنامه ریزی جناب عالی و دوستان صمیمانه سپاس گزارم و سلامت ، عزت و توفیقات روزافزون جناب عالی را از خداوند متعال خواستارم.
لطفاً مراتب سلام و سپاس و اعتذار بنده را به همه دوستان و همکاران و طلاب و استادان ارجمند ابلاغ فرمایید.
یک جهان سپاس و اعتذار.
اعرافی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.