حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
رئیس قوه قضائیه در جمع مدیران و کارکنان وزارت اطلاعات:

در وزارت اطلاعات یک جناج وجود دارد و آن جناح انقلاب و ولایت است

شناسه : 12411 17 فروردین 1400 - 16:18 125 بازدید ارسال توسط :

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه،حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه،به مناسبت هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) در جمع مدیران و کارکنان وزارت اطلاعات حضور یافت. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تأکید بر لزوم پرهیز از جناح و جناح‌بازی در وزارت […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری حوزه،حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه،به مناسبت هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) در جمع مدیران و کارکنان وزارت اطلاعات حضور یافت.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تأکید بر لزوم پرهیز از جناح و جناح‌بازی در وزارت اطلاعات گفت: در وزارت اطلاعات فقط یک جناح وجود دارد و آن هم جناح انقلاب و ولایت است.

رئیس دستگاه قضا حفظ و صیانت از نظام اسلامی را اوجب واجبات و مهم‌ترین وظیفه و ماموریت مجموعه‌های اطلاعاتی و امنیتی و به ویژه وزارت اطلاعات دانست.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با اشاره به اینکه بدنه وزارت اطلاعات، دلداده به انقلاب و به دنبال تحقق اهداف آن است گفت: اندیشه‌های این مجموعه اندیشه ناب و اصیل انقلاب اسلامی و راهبردهای امامین انقلاب اسلامی که مسیری ممتد و لاینقطع است داشته باشد که بحمدالله تاکنون چنین بوده است.رئیس دستگاه قضا با اشاره به پیچیده‌تر شدن تهدیدات در دنیای امروز، اظهار داشت: اگر دیروز دشمن تلاش داشت تا از مراکز نظامی ما جاسوسی کند، امروز تلاش آنها برای افزایش تهدیدات به گستردگی همه داشته‌های جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف، سیاسی، فرهنگی، صنعتی و امثال آن است.

وی در ادامه با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ در تمامی عرصه‌ها اشاره و تاکید کرد: نفوذ فقط این نیست که چند جاسوس وارد یک مجموعه شده و اقدام به جاسوسی و خرابکاری کنند، بلکه گاهی تأثیرگذاری بر مسئولان برای تغییر محاسبات آنها به نفع دشمن نیز نفوذ است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.