حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:

مخاطب شناسی از وظایف اصلی مبلغین / خط خودسازی از جامعه سازی جدا نیست

شناسه : 10528 20 آذر 1399 - 14:23 193 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری مهر

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در همایش به مناسبت ورود طلاب جدید خواهر: طلبه باید مخاطب شناس باشد تا بفهمد چه پیامی را به او برساند. حجت الاسلام و المسلمین پناهیان با بیان ضرورت فعال بودن طلاب در جامعه برای تربیت افراد از طریق اجتماع تأکبد کرد که خط خودسازی از جامعه سازی جدا نیست. وی […]

پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در همایش به مناسبت ورود طلاب جدید خواهر: طلبه باید مخاطب شناس باشد تا بفهمد چه پیامی را به او برساند.

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان با بیان ضرورت فعال بودن طلاب در جامعه برای تربیت افراد از طریق اجتماع تأکبد کرد که خط خودسازی از جامعه سازی جدا نیست.

وی افزود: متاسفانه بعضی افراد مهارت های ارتباطات و تعامل با دیگران را دارا نیستند و نمی توانند بر روی جامعه تاثیرگزار باشند لکن طلاب باید در عرصه های مختلف مهارت بدست بیاورند تا بتوانند افراد تاثیرگذاری در جامعه باشند.

حجت الاسلام پناهیان ضمن بیان نباز به شناخت مخاطب در عرصه تبلیغ افزود: طبق روایات ما اگر کسی می خواهد دیگران را بشناسد ابتدا باید خود را شناخته باشد؛ بنابراین خودسازی برای طلبه یک امر ضروری است.

وی در آخر با تاکید برلزوم وجود طلاب در فضای مجازی گفت: طلبه باید آن حقایقی را که در حوزه فراگرفته در فضای مجازی برای دیگران به اشتراک بگذارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.