حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۰ 5 ذو القعدة 1442 Monday, 14 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1945×

در نامه‌ای به بنیانگذار فیس‌بوک: محتوای ضداسلامی باید حذف شود

شناسه : 10659 26 آذر 1399 - 14:39 104 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جمعی ۳۰ نفره از نمایندگان حزب دموکرات در نامه‌ای که به بنیانگذار فیس بوک ارسال کردند، خواستار حذف مطالب ضد اسلامی و خشونت طلب از این رسانه اجتماعی شدند. به نقل از آناتولی، جمعی متشکل از ۳۰ نماینده حزب دموکرات در روز سه شنبه از فیس بوک درخواست کردند مطالب ضد اسلامی را از این […]

پ
پ

جمعی ۳۰ نفره از نمایندگان حزب دموکرات در نامه‌ای که به بنیانگذار فیس بوک ارسال کردند، خواستار حذف مطالب ضد اسلامی و خشونت طلب از این رسانه اجتماعی شدند.

به نقل از آناتولی، جمعی متشکل از ۳۰ نماینده حزب دموکرات در روز سه شنبه از فیس بوک درخواست کردند مطالب ضد اسلامی را از این رسانه اجتماعی حذف کرده و اظهار داشتند که این مطالب «خطرناک» و «مرگبار» می باشد.

نمایندگان مجلس به رهبری دبی دینگل ، نماینده کنگره دموکرات ، اظهار کردند که فیس بوک در واکنش به مطالبی که جهت «سیاه نمایی مسلمانان»، «غیرانسانی جلوه دادن آن‌ها» و «خشونت و نسل‌کشی علیه مسلمانان در سرتاسر جهان» به موفقیت نرسیده اند.

آنها در نامه ای به بنیانگذار و مدیرعامل فیس بوک مارک زاکربرگ نوشتند:  تا به حال ، فیس بوک فاقد اراده لازم برای مقابله موثر با نفرت و خشونتی است که مسلمانان را هدف خود قرار داده است.

این قانون گذاران به دنبال ۶ اقدام هستند که شامل مراحل مختلفی را می‌شود، از جمله تشکیل یک گروه بر علیه تعصب ضد اسلامی، اقدامات اجرایی بیشتر علیه حمله شبه‌نظامیان و برتری‌طلبان حامی نژادسفید و بررسی مستقل از «فیس بوک» است که به خشونت ضد مسلمانی، نسل‌کشی و بی‌قانونی دامن می‌زند.

اسکات سیمپسون، مدیر گروه وکلای حامیان مسلمان ، از نمایندگان مجلس برای این نامه تشکر به عمل آورد ، که به گفته او این کار در جهت «پاسخگویی فیس بوک به دلیل ضربه ای که به مسلمانان آمریکایی و مسلمانان خارج از کشور وارد کرده است.» انجام شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.