حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۰ 14 صفر 1443 Tuesday, 21 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2059×
آیت الله صدیقی:

حوزه های علمیه سنگر مقابله با کفر است/طلبه سکولار نمی خواهیم

شناسه : 12101 23 اسفند 1399 - 11:52 530 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

آیت الله صدیقی ضمن اشاره به تلاش دشمن در سکولاریزه کردن حوزه گفت: طلبه ای که فقط به دنبال شرکت در درس خارج باشد و در برابر دشمن سکوت کند با روح قرآن ناسازگار است. امام جمعه موقت تهران ضمن اشاره به شرایط جنگی در کشور گفت: اساتید باید بدانندکه دشمن قبلا جوانان را از […]

پ
پ

آیت الله صدیقی ضمن اشاره به تلاش دشمن در سکولاریزه کردن حوزه گفت: طلبه ای که فقط به دنبال شرکت در درس خارج باشد و در برابر دشمن سکوت کند با روح قرآن ناسازگار است.

امام جمعه موقت تهران ضمن اشاره به شرایط جنگی در کشور گفت: اساتید باید بدانندکه دشمن قبلا جوانان را از خانه بیرون می کشید ولی الآن به خانه ها نفوذ کرده و در فضای مجازی وتلفن ها فعال است.

وی در ادمه با تصریح بر رسالت دیگر طلاب در حضور در جبهه دفاع افزود: دشمن به دنبال سکولاریزه کردن حوزه است و طلبه سکولار به درد نمی خورد در واقع طلبه ای که فقط به دنبال شرکت در درس خارج باشد و در برابر دشمن سکوت کند با روح قرآن ناسازگار است.

تولیت حوزه امام خمینی(ره) در پایان تأکید کرد: باید توجه داشت که حوزه سنگر مقابله با انحرافات، شبهات و مبارزه با کفر می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.