حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

بررسی مشکلات طلاب استان تهران در جلسه مجازی با رئیس مرکز خدمات

شناسه : 9583 27 آبان 1399 - 8:04 620 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

جلسه رییس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و گروهی از طلبه ها و روحانیون استان تهران در فضای مجازی برگزار شد. جلسه حجه ‌الاسلام‌ ربانی، رییس مرکز خدمات و گروهی از طلبه ها و روحانیون استان تهران با تلاش اداره کل امور استان‌ها در فضای مجازی و با قصد رفع مشکلات طلبه ها صورت گرفتدر این […]

پ
پ

جلسه رییس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و گروهی از طلبه ها و روحانیون استان تهران در فضای مجازی برگزار شد.

جلسه حجه ‌الاسلام‌ ربانی، رییس مرکز خدمات و گروهی از طلبه ها و روحانیون استان تهران با تلاش اداره کل امور استان‌ها در فضای مجازی و با قصد رفع مشکلات طلبه ها صورت گرفت
در این جلسه، گروهی از طلبه های استان به بعضی از مشکلات خود را بیان کردند و بعد هم در خصوص این مباحث، صحبت کردند و دستورات رییس مرکز خدمات جهت حل این مشکلات ابلاغ شد.

گفتنی است: حجج‌ اسلام جعفریانی، معاون مسکن و مهدوی، مدیر کلّ فناوری و مدیریت اطلاعات و دکتر حدادی منش، معاون سلامت و امور بیمه‌ها و آقای نیکزادیان، مدیر کل امور استان ‌های مرکز خدمات حوزه‌ های علمیه کشور و حجه ‌الاسلام‌ اکبری، مدیر کل مرکز خدمات استان تهران هم در این جلسه مجازی حاضر بودند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.