حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

طلبه های جهادی فعال در بیمارستان‌های یزد تجلیل شدند

شناسه : 9732 02 آذر 1399 - 14:09 230 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

طلبه های جهادی یزدی که در عرصه مقابله با کرونا در بیمارستان های استان در حال فعالیت هستند، تجلیل شدند. مدیر حوزه علمیه استان یزد از طلبه ها و روحانیونی که به شکل جهادی در بیمارستان های استان حاضر بوده و در عرصه بهداشت و سلامت و مقابله با کرونا در حال فعالیت هستند، تجلیل […]

پ
پ

طلبه های جهادی یزدی که در عرصه مقابله با کرونا در بیمارستان های استان در حال فعالیت هستند، تجلیل شدند.

مدیر حوزه علمیه استان یزد از طلبه ها و روحانیونی که به شکل جهادی در بیمارستان های استان حاضر بوده و در عرصه بهداشت و سلامت و مقابله با کرونا در حال فعالیت هستند، تجلیل و تقدیر به عمل آورد.

در این نشست که در حضور گروهی از طلاب فعال در بیمارستان ها انجام گرفت، حجه الاسلام محمد شمس با اشاره به آیه شریفه «جَاهَدُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنفُسِهِمْ»، اقدامات طلبه ها در مقابله با کرونا را نمونه ای از مجاهدت فی سبیل الله دانست و از این حرکت جهادی، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه، طلبه ها خاطراتی از حضورشان در بیمارستان ها را بازگو کردند و برای ارتقاء فعالیت ها، پیشنهادات و نظرات خود را با مدیر حوزه علمیه استان در میان گذاشتند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.