حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1880×

تشییع پیکر آیه الله جعفری فردا دوشنبه در کرمان

شناسه : 9729 02 آذر 1399 - 16:03 159 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

پیکر آیه الله جعفری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه سابق کرمان فردا دوشنبه تشییع می‌شود. در پیام خانواده مرحوم آیه الله سید یحیی جعفری بیان شده است که مراسم تشییع، فردا در حضور خانواده و گروهی از مسؤولین و بدون حضور جمعیت و با رعایت دستورات بهداشتی در مسجد صاحب الزمان(عج) کرمان، برگزار می […]

پ
پ

پیکر آیه الله جعفری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه سابق کرمان فردا دوشنبه تشییع می‌شود.

در پیام خانواده مرحوم آیه الله سید یحیی جعفری بیان شده است که مراسم تشییع، فردا در حضور خانواده و گروهی از مسؤولین و بدون حضور جمعیت و با رعایت دستورات بهداشتی در مسجد صاحب الزمان(عج) کرمان، برگزار می گردد.

نیز در پیام خانواده این عالم مجاهد، فرازی از وصیت نامه وی آمده است که: از تمام مردم متدین و انقلابی استان کرمان که بیش از نیم قرن در خدمت آنان بودم عذرخواهی و طلب مغفرت نموده و همچنین از روحانیت معظم و طلاب، مدیران مدارس علمیه و اساتید بزرگوار و ائمه جمعه استان و از مسؤولان استان، ادارات، نهادها و ارگان‌ها طلب عفو و بخشش داشته است.

مراسم تشییع پیکر آیه ‌الله جعفری روز دوشنبه ۳ آذرماه جاری ساعت ۹ صبح از مصلی امام علی (علیه السلام) کرمان و به شکل خودرویی صورت می گیرد. این مراسم در حضور خانواده و جمعیتی بسیار محدود انجام می‌شود.

پیکر مطهر مرحوم آیه الله جعفری، امشب برای وداع مردم کرمان در مصلای کرمان قرار می گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.