حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
آیت الله رئیسی:

مجاهدت دانشمندان مستوجب پیشرفت چشمگیر در حوزه‌های تحریم شده است

شناسه : 11342 07 دی 1399 - 11:43 191 بازدید ارسال توسط : منبع : رسا

آیت الله رئیسی در سفر خود به خراسان شمالی اظهار داشت: در هر جا که بیشترین تحریم‌ها را داشتیم با همت و مجاهدت دانشمندان عزیزمان بیشتر پیشرفت کردیم و در صورت موثر بودن تحریم ها نمی‌توانستیم به توانمندی هسته‌ای و دفاعی دست یابیم. آیت الله رئیسی ضمن تصریح بر کاربردی بودن نظریه خنثی سازی تحریم […]

پ
پ

آیت الله رئیسی در سفر خود به خراسان شمالی اظهار داشت: در هر جا که بیشترین تحریم‌ها را داشتیم با همت و مجاهدت دانشمندان عزیزمان بیشتر پیشرفت کردیم و در صورت موثر بودن تحریم ها نمی‌توانستیم به توانمندی هسته‌ای و دفاعی دست یابیم.

آیت الله رئیسی ضمن تصریح بر کاربردی بودن نظریه خنثی سازی تحریم ها که توسط رهبری بیان شده گفت: امروزه راهبرد خنثی سازی تحریم‌ها باید در همه زمینه ها به ‌ویژه امنیتی و اقتصادی و علم و فناوری مورد توجه قرار گیرد تا ایران قوی تشکیل گردد.

وی در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: وقتی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند راهبرد ما خنثی‌سازی تحریم‌هاست، معلوم است که این راهبرد کاملاً جواب داده و تحقق ‌پذیر است.

رئیس قوه قضائیه ضمن اشاره بر حمایت قاطع دستگاه قضا از مدیران شجاع و خطرپذیر و بیان لزوم توسعه استان خراسان شمالی ادامه داد: روحیه «ما می‌توانیم» روحیه اساسی است که تحول در حوزه اشتغال، کارآفرینی و تولید در این استان را پیش می‌برد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.