حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

حضور ۲۵ طلبه جهادی در بیمارستان امام حسین(علیه السلام) تهران

شناسه : 9615 01 آذر 1399 - 7:08 268 بازدید ارسال توسط : منبع : خبرگزاری حوزه

حجه الاسلام محسنی اظهار داشت: تاکنون ۲۵ نفر از طلبه های حوزه علمیه امام خمینی(ره) در بیمارستان امام حسین(ع) تهران مشغول ارائه خدمت به بیماران کرونایی می باشند. حجه الاسلام عادل محسنی، مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) ابراز کرد: در حال حاضر ۲۵ نفر از طلبه های این حوزه، در بیمارستان امام حسین (علیه السلام) […]

پ
پ

حجه الاسلام محسنی اظهار داشت: تاکنون ۲۵ نفر از طلبه های حوزه علمیه امام خمینی(ره) در بیمارستان امام حسین(ع) تهران مشغول ارائه خدمت به بیماران کرونایی می باشند.

حجه الاسلام عادل محسنی، مدیر حوزه علمیه امام خمینی(ره) ابراز کرد: در حال حاضر ۲۵ نفر از طلبه های این حوزه، در بیمارستان امام حسین (علیه السلام) تهران مشغول ارائه خدمت به بیماران کرونایی می باشند.

حجه الاسلام محسنی با اشاره به اینکه روحیه دادن به بیماران مبتلا به کرونا و همراهی ایشان در انجام کارهای شخصی از جمله خدمات طلبه های جهادی می باشد، گفت: امید داریم با همراهی مردم در رعایت دستورات بهداشتی، به زودی ریشه کنی این ویروس را شاهد باشیم.

وی متذکر شد: طلبه های جهادی حوزه علمیه امام خمینی (ره) تا وقتی که احتیاج باشد، با هدف روحیه دادن به بیماران مبتلا به کرونا و کمک به کادر درمان، در بیمارستان امام حسین (علیه السلام) تهران حاضر خواهند بود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.