حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ 13 ربيع أول 1443 Tuesday, 19 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2087×
رهبر شیعیان بحرین؛

عادی سازی روابط با اسرائیل ذلتی که مردم آن را نخواهند پذیرفت

شناسه : 10327 13 آذر 1399 - 13:23 200 بازدید ارسال توسط : منبع : شیعه نیوز

شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین نسبت به اعلام عادی سازی روابط بحرین با اسرائیل واکنش نشان داد. این روزها خبر عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس موجی از عصبانیت را در میان همه‌ی آزادی خواهان جهان ایجاد کرده است. رهبر شیعیان بحرین هم در جواب این اتفاق بیانیه ای را در محکومیت آن […]

پ
پ

شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین نسبت به اعلام عادی سازی روابط بحرین با اسرائیل واکنش نشان داد.

این روزها خبر عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس موجی از عصبانیت را در میان همه‌ی آزادی خواهان جهان ایجاد کرده است. رهبر شیعیان بحرین هم در جواب این اتفاق بیانیه ای را در محکومیت آن صادر کرد.

وی گفت: از ابتدای امر هم روشن بود که عادی سازی روابط با اسرائیل اشغالگر عواقب بد و فاجعه باری به دنبال خواهد داشت.

آیت الله قاسم در ادامه صحبتش اظهار کرد: ذلت رژیم ها و حکومت های عادی کننده روابط با رژیم صهیونیستی اندکی پس از امضای سند خیانت خود را نشان داد. آن ها با صهیونیست ها از امت خود اعلام برائت کردند و اعتقاد پیدا کردند که سرنوشتشان در دستان آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

رهبرشیعیان بحرین افزود: مردم و نخبگان امت اسلامی، هرگز چنین ذلتی را نمی پذیرند؛ ذلتی که با بافت فکری و روانی و مقاومت آن تناقض دارد.عادی‌سازی روابط روشی ظالمانه برای به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی و قانونی شدن بقای آن و حتی توسعه تسلط آن بر جهان اسلام و عرب و محکومیت اسلام می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.