حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×

جنوب عربستان سعودی هدف حملات پهبادی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن قرار گرفت

شناسه : 15922 01 شهریور 1400 - 8:40 34 بازدید ارسال توسط : منبع : فارس

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن جنوب عربستان سعودی را با حملات پهبادی هدف قرار دادند.  تلویزیون دولتی عربستان سعودی به نقل از ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف سعودی اعلام کرد که یک فروند پهپاد بمب‌گذاری شده که از یمن به سمت منطقه «خمیس مشیط» در جنوب […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبرگزاری فارس، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن جنوب عربستان سعودی را با حملات پهبادی هدف قرار دادند.

 تلویزیون دولتی عربستان سعودی به نقل از ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف سعودی اعلام کرد که یک فروند پهپاد بمب‌گذاری شده که از یمن به سمت منطقه «خمیس مشیط» در جنوب غربی عربستان سعودی به پرواز درآمده بود، توسّط پدافند هوایی عربستان سعودی رهگیری و منهدم شد.

گفتنی است سخنگوی ائتلاف سعودی عربستان سعودی به نوع پهپاد یمنی اشاره‌ای نکرد و ارتش و کمیته‌های مردمی یمن تاکنون واکنشی نسبت به ادعای سخنگوی ائتلاف سعودی نشان ندادند.

این حمله در حالی رخ داد که مقامات دولت نجات ملی یمن بارها تاکید کردند تا زمانی که ائتلاف سعودی جنگ علیه یمن را متوقف نکرده و محاصره را برندارد، پاسخ ارتش و کمیته‌های مردمی یمن  به تجاوزات نیز ادامه دارد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.