حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ 20 ربيع أول 1443 Tuesday, 26 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2095×
به زودی منتشر خواهد شد؛

کتاب “راز نهان رنج”

شناسه : 15913 31 مرداد 1400 - 16:15 144 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، کتاب “راز نهان رنج” نوشته حضرت آیت‌الله محمّدباقر تحریری دامت‌برکاته به زودی منتشر خواهد شد. هم زمان با ایام شهادت سیّد و سالار شهیدان، حضرت أباعبدالله الحسین و امام سجاد علیهما السّلام اثر جدید آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته با عنوان “راز نهان رنج”، شرح دعای هفتم […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، کتاب “راز نهان رنج” نوشته حضرت آیت‌الله محمّدباقر تحریری دامت‌برکاته به زودی منتشر خواهد شد.

هم زمان با ایام شهادت سیّد و سالار شهیدان، حضرت أباعبدالله الحسین و امام سجاد علیهما السّلام اثر جدید آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته با عنوان “راز نهان رنج”، شرح دعای هفتم صحیفه مبارکه سجادیه علیه‌السّلام روانه بازار نشر می‌شود.

راز نهان رنج‌های آدمی و سرّ پنهان دردهای او، حقیقتی است که وصال آن، رهایی انسان از اسارت غیرِ حق‌تعالی‌ است. این حقیقت همانا درک واقعیت جایگاه انسان است در دستگاه خلقت؛ که هرگاه سبب زدوده شدن زنگارهای غفلت از فطرت آدمی گردد، جز حاکمیت مطلق کبریایی باری تعالی و گره‌گشایی او در جمله‌ی رنج‌ها و همّ و غم‌ها را نشان نمی‌دهد.
دعای شریف هفتم صحیفه مبارکه سجادیه علیه‌السّلام، آیینه‌ی تمام‌نمایی‌ست که با تعابیر بلند و لطیفش پرده از این راز سربه‌مهر بر می‌دارد.

گفتنی است روش خرید این کتاب به زودی اعلام خواهد شد و علاقمندان نیز می‌توانند با توجّه به روش‌های اعلام شده، آن را تهیّه کنند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.