حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

مراسم روز اوّل محرّم در مدرسه علمیه فخریه مروی

شناسه : 15504 19 مرداد 1400 - 11:21 99 بازدید ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی‌واحد‌رسانه‌حوزه‌علمیه‌فخریه‌مروی

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، اولین روز مراسم عزاداری سیّد و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السّلام در مدرسه علمیّه فخریه مروی برگزار شد. در این مراسم که در فضای باز و با رعایت شیوه‎‌نامه های بهداشتی برگزار شد جمع محدودی از طلّاب و اساتید شرکت داشتند و از سخنرانی […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی، اولین روز مراسم عزاداری سیّد و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السّلام در مدرسه علمیّه فخریه مروی برگزار شد.

در این مراسم که در فضای باز و با رعایت شیوه‎‌نامه های بهداشتی برگزار شد جمع محدودی از طلّاب و اساتید شرکت داشتند و از سخنرانی حضرت آیت‌الله محمّدباقر تحریری دامت‌برکاته بهره بردند.

آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته در بخشی از سخنان خود ضمن ارائه مواعظ اخلاقی به تبیین نکات و ظرائف در واقعه کربلا و شخصیت امام حسین علیه‌السلام پرداختند. این جلسه با مدیحه سرایی و ذکر مصیبت توسط حجت‌الاسلام معصومی پایان یافت.

مطالب مرتبط:

دریافت صوت سخنرانی آیت‌الله تحریری دامت‌برکاته در مراسم روز اول محرّم

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.