حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ 21 ربيع أول 1443 Wednesday, 27 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2098×

برگزاری ششمین دوره آموزش نظامی ویژه طلّاب

شناسه : 15443 17 مرداد 1400 - 12:18 53 بازدید ارسال توسط : منبع : حوزه

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبگزاری حوزه، ششمین دوره آموزش نظامی ویژه طلّاب در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. بر اساس این گزارش ثبت نام به صورت تلفنی انجام می پذیرد و  شماره تلفن جهت ثبت نام:۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۱، ۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۲، ۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۳، ۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۴و ۰۲۵-۳۲۸۵۶۰۶۰ می باشند.  ظرفیت دوره ۱۸۰ نفر می باشد […]

پ
پ

به گزارش روابط عمومی واحد رسانه حوزه علمیه فخریه مروی به نقل از خبگزاری حوزه، ششمین دوره آموزش نظامی ویژه طلّاب در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش ثبت نام به صورت تلفنی انجام می پذیرد و  شماره تلفن جهت ثبت نام:۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۱، ۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۲، ۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۳، ۰۲۵-۳۲۸۶۰۷۰۴و ۰۲۵-۳۲۸۵۶۰۶۰ می باشند.

 ظرفیت دوره ۱۸۰ نفر می باشد و تاریخ ثبت نام  از  سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶  تا تکمیل شدن ظرفیت دوره می باشد و تاریخ برگزاری دوره  شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ است.

 هزینه آموزش نظامی بر اساس سال ۱۴۰۰ مبلغ ۴۳۲۸۷۵۰۰ ریال می باشد و از طلاب امریه آموزش پرورش ثبت نام انجام نمی گیرد.

همچنین طلابی که دارای مشکل پزشکی هستند موقع شرکت در دوره حتما مدارک پزشکی خود را به همراه داشته باشند و  طلابی که خدمتشان تمام شده است حتما نسبت به فعال کردن اعزام خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است به همراه داشتن فیش واریزی جهت شرکت در دوره ضروری می باشد و  ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در دوره عبارتست از

۱- دو قطعه عکس ۴*۳ – ملبس یا غیر ملبس فرقی ندارد
۲- کپی صفحه اول شناسنامه
۳- کپی کارت ملی
۴- دفترچه بیمه 
۵- گوشی ساده بدون دوربین
۶- در دوره های قبل داشتن عمامه شرط بوده که این شرط برداشته شده و نیازی به عمامه نمی باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.